Tatiliniz İçin Beach Star

Nart Lift olarak adlandırılan bu firma 2013 yılında Manisa da Yavuz Eren tarafından kurulmuştur.

Tatiliniz İçin Beach Star
Tatiliniz İçin Beach Star Haber Metraj
moyo

Nart Lift olarak adlandırılan bu firma 2013 yılında Manisa da Yavuz Eren tarafından kurulmuştur. Fiziksel olarak hareket kısıtlaması problemi yaşayan bireyler adına kurulmuştur. Bu gibi problemleri yaşayan kişilere özel olarak tasarlanmış ve hareketlerinde erişilebilirlik sağlayarak hizmet verir. Şirket merdiven inerken ve çıkarken zorlanan, bina içlerinde ve oda içlerinde hareket ederken sıkıntı çeken, sosyal aktiviteler için deniz ve havuzlar da sorun yaşayan bireyler adına birçok farklı engelli asansörü üretimiyle piyasaya çıkmıştır.

Ürün hizmetlerinden biri olan plaj sandalyesi sayesinde sizlere kolay kullanım imkanı sağlar. Beach Star olarak adlandırılan ve tatiller için bir numaralı tercih olan bu kullanım hayat boyu sizlere mükemmel anıları beraberin getirir. Engelli ve yaşlı plaj sandalyesi hizmetinde sadece tatil günlerinizde düşünülmemiştir. Aynı zamanda bu ürünü banyo ortamında da oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yerli üreticiler tarafından tasarlanmış olan bu ürün sayesinde hareket sınırı yaşayan kişiler artık bu durumdan tamamen kurtulmuş olacaktır.

Beach Star Hizmeti

Beach Star olarak adlandırılan bu ürün deniz ve havuz suyundan etkilenmeden antikorozyon özelliğine sahip şasesi vardır. Oldukça hafif olan bu ürün yıllar boyunca sizlere güvenli bir hizmet sağlar. Bunun da vermiş olduğu güvence ile kendinizi her daim her yerde özgür hissetmeniz mümkündür. Müşterilerinin en iyi verimi alması için yıllarını veren firma kaliteli hizmetinden ödün vermeden devam ediyor.

Kaynak: https://www.nartlift.com/beach-star-plaj-sandalyesi-800/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı