3D Baskı İle Her Şey Mümkün!

3d Baskı Tasarım firması, mekatronik alanında uzmanlaşmış iki arkadaş tarafından 2016 yılında kurulmuştur.

3D Baskı İle Her Şey Mümkün!
3D Baskı İle Her Şey Mümkün! Haber Metraj
moyo

3d Baskı Tasarım firması, mekatronik alanında uzmanlaşmış iki arkadaş tarafından 2016 yılında kurulmuştur. İlk başlarda makine tasarımı ve baskısı işlemlerini gerçekleştiren firma günümüzde oldukça geniş bir alana yayılmayı başarmış ve hayalinizdeki görselin gerçeğe dönüşmesine ön ayak olmuştur. Bu süreçte firma ve çalışanları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir performans göstererek talep edilen tüm ürünleri en iyi şekilde ortaya koymuştur.

Kullanılan kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile 3d yazdırma hizmetini firmadan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sadece 3d tasarım veya baskı değil aynı zamanda 3d prototip, tarama ve printer hizmetleri de firma tarafından başarılı şekilde sağlanmaktadır. Bu konuda firma ve çalışanları kendini oldukça profesyonel şekilde geliştirmiş diyebiliriz.

3D Printer Satış Hizmeti

Firma ilk başlarda üretimini gerçekleştirdiği 3d printer makinelerin günümüzde halen satışını da sağlamaktadır. Bu bakımdan 3d printer ihtiyacı olan müşteriler için de oldukça uygun fiyatlı bir ücretlendirme söz konusudur. 3d printer aslında 3d yazıcı makineleri olarak da bilinmektedir. Makineye yüklenen görsel, ayarlanan boyutlara göre baskılama sürecinden geçer. Böylece kafanızdaki oluşum artık gerçeğe dönüşmüş olur. Dilerseniz direkt olarak firma çalışanlarına kendi dosyanızı göndererek de basılmasını istediğiniz ürünü talep edebilirsiniz. Tüm bunlar için firmanın online web adresi olan 3dbaskitasarim.com adresine ulaşım sağlamanız yeterlidir. Buradan aynı zamanda çalışanlar ile iletişim de kurabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık