Yeni Dijital Ajansınız Globe Media

Pek çok sektörün günümüzde online platformlara ve sosyal mecralara taşındığını görmemiz mümkündür.

Yeni Dijital Ajansınız Globe Media
Yeni Dijital Ajansınız Globe Media Haber Metraj
moyo

 

Pek çok sektörün günümüzde online platformlara ve sosyal mecralara taşındığını görmemiz mümkündür. Bu bakımdan dijital ajansların da ortaya çıkması ve bu alanda müşterilerine hizmet vermesi kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle de şimdiye kadar oldukça önemli markalarla çalışma sağlamış ve dijital iletişim danışmanlığı yapmış olan Globe Media, yeni dijital ajansınız olabilir. Üstelik ajans bünyesinde çeşitli sosyal medya yönetimi ve sosyal medya canlı yayın prodüksiyonunu oluşturma gibi alternatif hizmetleri de yer almaktadır. Bu bakımdan marka adından fazlasıyla söz ettirmeye devam eder.

Markanızın isminin duyulabilmesi, dijital ortamda bir yer edinebilmeniz ve çok daha geniş bir kesimle irtibat kurabilmeniz için mutlaka bu alanda istatistiksel ve çözüm üretici bir ajans ile çalışmanız gerekmektedir. Bu açıdan değerlendirdiğimizde Globe Media ajansı, tanıtım filmi çekimi dahi gerçekleştiren başarılı markalardan biri olarak karşımıza çıkar. Üstelik ajansın şimdiye kadar pek çok önemli markanın dijital asistanlığını sağladığı referansları ve iş ortakları da bulunmaktadır.

Globe Media Çalıştığı Markalar

Her türlü sektörden markanın ihtiyaç doğrultusunda iletişime geçerek hizmet aldığı Globe Media, kurulduğu dönemden bu yana fazlasıyla önemli projelere imzasını atmıştır. Aşağıda maddeler halinde firmanın çalışma deneyimi aldığı markalardan bazılarını sizlere sıraladık.

·         Türsab

·         BKM Mutfak

·         TRT 1

·         Aileler Yarışıyor

·         Anadolu Üniversitesi Uluslararası Tiyatro Festivali

Belirttiğimiz projelerin hepsinde yer alarak dijital platformlarda yükselişe geçebilmek için çeşitli danışmanlık hizmetleri sağlayan ajans, bu açıdan oldukça deneyimli bir işletme diyebiliriz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık