Okul Öncesi Yüzme Kursları

Deniz Kızı Yüzme Kulübü İstanbul Maltepe, Ataşehir, Galatasaray, Üsküdar ve Yakacık şubeleri ile faaliyet göstermekte olan bir yüzme kulübüdür.

Okul Öncesi Yüzme Kursları
Okul Öncesi Yüzme Kursları Haber Metraj
moyo

Deniz Kızı Yüzme Kulübü İstanbul Maltepe, Ataşehir, Galatasaray, Üsküdar ve Yakacık şubeleri ile faaliyet göstermekte olan bir yüzme kulübüdür. Kulübümüzde her yaş grubu için yüzme kursları bulunmaktadır. Kulübümüz faaliyetlerine yaz kış ara vermeden devam etmektedir ve kursiyerlerimiz diledikleri zaman kulübümüzde üyeliklerini oluşturarak yüzme kurslarımıza katılım gösterebilirler. 

Okul öncesi yüzme kurslarımızda küçük yaş grubundaki katılımcılara yüzme öğretmenin yanı sıra suyu sevdirmek için çeşitli aktiviteler de yapılmaktadır. Kulübümüzde gerçekleştirilen okul öncesi yaş grubu yüzme kurslarında bu yaş grubunun gelişim özelliklerine dikkat edilerek çalışmalar sürdürülmektedir. Okul öncesi yaş grubunun motor becerileri, fiziksel aktivite kapasiteleri, sosyal gelişimleri dikkate alınarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Çocuk Yüzme Kursları

Yüzme faaliyetleri çocukların psikososyal gelişimi açısından da büyük faydalar sağlamaktadır. Başarma hissini küçük yaşta yakalayan çocuklar kendine güveni olan, başarmak için çaba harcayan ve mutlu bireyler olma yolunda da ilk adımlarını atarlar. Bununla birlikte grupla hareket etme ve başkaları ile iletişim halinde olmaları ile sosyal olarak daha güçlü, iletişime açık bireyler haline gelirler.

Çocuklarda yüzme kurslarımız haftada iki gün olacak şekilde sürdürülmektedir. Çocuğumuzun uygun olduğu günlerde ve saat aralıklarında tercihlerinizi yaparak en kısa sürede çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Su korkusu bulunan çocuklar için özel ders alma imkanı veya kendi havuzunda kurs almak isteyen kursiyerler için hocalarımız eşliğinde kendi havuzunuzda yüzme öğrenme gibi seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Kaynak: https://www.denizkiziyuzme.com.tr/okul-oncesi-yuzme/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı