Takıgram İle Yeni Moda Mücevherler

Takıgram firması takı sektöründeki varlığını 50 yıldan daha uzun süredir devam ettirmektedir.

Takıgram İle Yeni Moda Mücevherler
Takıgram İle Yeni Moda Mücevherler Haber Metraj
moyo

Takıgram firması takı sektöründeki varlığını 50 yıldan daha uzun süredir devam ettirmektedir. Bu başarının arkasında 1. kalite ürün sunmaları ve el işçiliği ile özenle hazırladığı takılarını dünyaya sunması gelmektedir. Özellikle gümüş takıları ile dikkatleri üzerine çeken Takı gram değerli diğer madenler ve doğal taş kullanımları ile de tasarımlarına farklılık katmaktadır.

Gümüş madeni takı sektöründe en çok tercih edilen madenlerin başında gelmektedir. Hem uygun fiyatlı olması sebebiyle hem de farklı tasarımların getirdiği geniş ürün seçenekleri ile tercih edilirliğini artırmaktadır. Ayrıca Takıgram üretmiş olduğu takılarında kararma yapmayan gümüş tasarımları ile uzun yıllar kullanım ömrü bulunan uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.

Gümüş Takılar

Takıgram firması üretmiş olduğu tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Yenilikçi bir kadroya sahip olması ve modern tasarımlar oluşturmasıyla her zaman göz önünde olmayı başarmış bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolye, yüzük, bileklik, küpe gibi tek tek satılan ürünlerin yanında set halinde oluşturulan ürünleri ile de harika bir hediye seçeneği olarak düşünülebilmektedir.

Gümüş takı tercih eden herkese uygun tasarımı burada bulmak çok kolaydır. 20’den fazla ülkeye ihraç edilen ürünleri, markanın çeşitliliğini ve kalitesini de gözler önüne sermektedir. Ürün portföyünü geniş bir yelpazede tutan firma doğal taşlar bulunan tespihler, farklı madenlerin bir arada kullanıldığı takı çeşitleri ve Diyarbakır’ın özel işçiliği telkâri takı çeşitleriyle ürünlerini sunmakta ve e-ticaret alanıyla da tüm Türkiye’ye ürün gönderimi sağlamaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı