Hobi Bahçeleri Konteyner Evlerle Yaşamın Yeni Merkezi Oluyor

Şehir yaşamından bunalan vatandaşlar en güzel kaçış yolu olarak hobi bahçelerine yöneldi. Şehre yakın köy ve kasabalarda hobi bahçesi edinen vatandaşlar özellikle yaz dönemlerinde hafta sonları bu mekanlara giderek yorgunluk atıyor.

Hobi Bahçeleri Konteyner Evlerle Yaşamın Yeni Merkezi Oluyor
Hobi Bahçeleri Konteyner Evlerle Yaşamın Yeni Merkezi Oluyor Haber Metraj
moyo

Hobi Bahçeleri Konteyner Evlerle Yaşamın Yeni Merkezi Oluyor

 

Şehir yaşamından bunalan vatandaşlar en güzel kaçış yolu olarak hobi bahçelerine yöneldi. Şehre yakın köy ve kasabalarda hobi bahçesi edinen vatandaşlar özellikle yaz dönemlerinde hafta sonları bu mekanlara giderek yorgunluk atıyor. Hobi bahçelerine talep artışı doğal olarak buralarda küçük evlerin de konumlandırılmasına yol açtı. Hobi bahçe sahipleri bu dinlenme mekanlarında ev olarak en çok konteyner ev modelini tercih ediyor. Konteyner ev kullanıma hazır konseptinin yanı sıra son derece ekonomik fiyatlı konut bütçesiyle hobi bahçe sahiplerini avantajlarla buluşturuyor. Aynı zamanda mobil yapı özelliğinin kazandırdığı avantajla başka kullanım alanlarına da kolaylıkla taşınabiliyor. Bu kolaylıklar şehir yaşamından bunalan vatandaşların hobi evi edinme hayallerini gerçekleştirmesinin yolunu sonuna kadar açıyor. 

Hobi evlerine sahip olan vatandaşlar hafta boyu yoğun geçen iş meşgalesinden sonra hafta sonları bu mekanlara giderek yorgunluklarını atıyorlar. Hafta sonlarıyla beraber diğer tatil günleri de hobi bahçelerine aileleriyle giderek hoşça vakit geçiriyorlar. Hem dinlenirken bir taraftan da kendi zevklerine göre oluşturdukları bahçelerini ekerek haftanın stresini geride bırakıyor. Hobi bahçelerinde yaz dönemi en çok domates, salatalık, biber ve patlıcan ekimi yapılırken kış aylarında ise kıvırcık, ıspanak, lahana gibi mevsim sebzeleri yetiştiriyorlar. Bahçede zevkle çalışırken oluşan fiziki yorgunluklarını şirin mi şirin konteyner evlerinin verandasında oturarak dinlenerek atıyorlar. Akşamları ise evin içerisinde uyuyarak dinlendikten sonra yeni güne zinde ve dinç olarak uyanıyorlar. 

Konteyner Ev Pratik Konut Çözümü

Hobi bahçesini tutkuya dönüştüren vatandaşların burada edinecekleri konutları elde etmeleri çok kolay. Yeni nesil konteyner ev modelleri hobi bahçe tutkunlarının zevkine özel tasarımlarda kullanıma hazır. Hobi bahçeniz nerede olursa olsun dilediğiniz gün dilediğiniz saatte eviniz bahçenize hazır gelsin. Gelir gelmez evinizi yerleştirin içine oturarak yeni bir yaşama merhaba deyin. Hobi bahçenizde konteyner ev size eni iyi konforu yaşatmaya hazır.  

Hobi Bahçelerinde En Çok Tercih Edilen 1+1 Evler

Hobi bahçeleri olan vatandaşlarca en çok tercih edilen konteyner ev modeli 1+1 ev. Sektörde yaptığımız araştırmalara göre en çok satan marka ise Karmod konteyner ev olduğu belirtiliyor. Firmanın hobi bahçelerine özel 1+1 planda farklı üretimleri bulunuyor. Üretimler arasında 42 m2’lik 2+1 konteyner ev modeli de bulunuyor. Özellikle büyük metrajlı hobi bahçelerinde en çok bu model tercih görüyor. Bu modelde firmanın uzman ekiplerince aynı gün montajlanarak oturuma hazır hale getiriliyor. Bu modelle beraber 1+1 plandaki hobi bahçesine özel konutta günlük yaşam için her detay düşünülmüş. Hobi bahçeleri kullanımına özel hazırlanmış bu evlerde gerek duyulduğunda gündelik yaşamda sürekli kullanım için de değerlendirebiliyor. 21 m2 maksimum genişlikteki bu eve sac panel sistemli tam kapama sağlayan özel bir kapıdan giriyorsunuz. Opsiyonel olarak bu ana giriş kapısında çelik kapı modelini de cüzi bir miktar fark ödeyerek tercih edebilirsiniz.