Ağrı'dan parlayan bir yıldız Sedat Oğuz

Sedat Oğuz 1992 yılında Ağrı'da dünyaya gelen ve oyunculuk alanında başarılı çalışmalara imza atan öncü bir kişiliktir.

Ağrı'dan parlayan bir yıldız Sedat Oğuz
Ağrı'dan parlayan bir yıldız Sedat Oğuz Haber Metraj
moyo

Sedat Oğuz 1992 yılında Ağrı'da dünyaya gelen ve oyunculuk alanında başarılı çalışmalara imza atan öncü bir kişiliktir. Lise öğrenimini başarıyla bitirdikten sonra oyuncu özel bir üniversitenin sahne sanatları ve oyunculuk bölümüne girerek sektörle ilgili profesyonel çalışmalarının yapmaya başlamıştır.

2014 yılından bu yana ekranlarda ve kameraların karşısında olan Sedat Oğuz özellikle de komedi alanında Türkiye'nin özlediği başarılı performansı sergilemeyi başarmıştır. Koca Dünya, Aylavyutu, Jin, Ali Sami Yen Belgeseli gibi önemli projelere imza atmış ve seyircinin büyük bir ilgisini toplamıştır.

Sadece televizyon dizilerinde değil aynı zamanda tiyatro sahnesinde de rol alan ve bu anlamda başarılı çalışmalar yapan oyuncu Rumuz Goncagül adlı oyunda da sahne alarak büyük bir ilgi toplamıştır.

Eğitimli ve profesyonel bir oyuncu

Yapmış olduğu çalışmalar ile sansasyonel olmaktan ziyade sanata ve ülkemiz tiyatrosuna katkı sağlamayı hedefleyen Sedat Oğuz, toplumsal anlamda ülkemize ve bireylere de katkı sunmayı hedeflemektedir. Günübirlik magazin olayları ile değil yaptığı işlerle gündeme gelmeyi isteyen Sedat Oğuz bu anlamda araştırma ve geliştirme çalışmalarını her zaman devam ettirmektedir.

Oyunculuk mesleğinin ne kadar zor ve aynı zamanda ne kadar kutsal bir meslek olduğunun bilinci ile faaliyetlerini yürüten oyuncu hem çocuklara hem de gençlere etik duruşuyla büyük bir örnek olmaktadır. Ayrıca oyuncu sosyal medya platformlarını da başarılı bir şekilde kullanmaktadır.

Sedat Oğuz sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/sedattogz/

https://mobile.twitter.com/sedat_oguzz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006892691058

sedat oğuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı