Dj Alpaslan Duman: Çocukluğumdan beri müzikle iç içeyim

Ülkemizde müzik listelerini kasıp kavuran ve oldukça başarılı çalışmalara imza atan DJ Alpaslan Duman çocukluğundan beri müzikle iç içe olmasının bu başarısının temellerini oluşturduğunu ifade etti.

Dj Alpaslan Duman: Çocukluğumdan beri müzikle iç içeyim
Dj Alpaslan Duman: Çocukluğumdan beri müzikle iç içeyim Haber Metraj
moyo

Ülkemizde müzik listelerini kasıp kavuran ve oldukça başarılı çalışmalara imza atan DJ Alpaslan Duman çocukluğundan beri müzikle iç içe olmasının bu başarısının temellerini oluşturduğunu ifade etti. Ailem ve arkadaşlarımla küçük yaşlardan itibaren bulduğum her nesne ile müzik yapmaya çalışıyorum" ifadelerini kullanan Alpaslan Duman Bu yönüyle ailesinin de kendisini son derece desteklediğini ortaya koydu. 2020 yılında Özgür Uçmalıyız adlı albümüyle müzik listelerine hızlı bir giriş yapan DJ Alpaslan Duman Deezer Spotify iTunes gibi platformlarda milyonlarca kez tıklanıp dinlenerek beğeni kazanan eserleri müzik dünyamıza katmayı başardı.

DJ Alpaslan Duman çocukları doğru yönlendirmek gerektiğini ifade etti

İlk ve ortaokulu İstanbul'da tamamlayan ardından müzik eğitimi için gittiği İnönü ve Fırat üniversitelerinde köklü bir müzik eğitimi alan DJ Alpaslan Duman anne babaların çocukların müziği olan ilgilerini doğru bir şekilde tespit etmeleri gerektiğini belirtti. Her çocuğun kendisine uygun olan meslek seçimine yönlendirilmesi gerektiğini belirten Duman Bu anlamda bilinçli bir aileye sahip olduğu için oldukça şanslı olduğunu ifade etti. Müziğin para kazanmaktan ve şöhret olmaktan öte daha büyük bir tutku olduğunu vurgulayan Alpaslan Duman " müzik benim aşkım bu aşk paradan şöhretten ya da dünyada sahip olunabilecek diğer şeylerden çok daha önemli. Bu alanda faaliyet yürütürken sadece mesleki haz bile beni bulutların üstüne çıkarmaya yetiyor.’’ Diyerek işine olan sevgisini özetledi.

Dj Alpaslan Duman Album List:

https://www.instagram.com/alpaslan_duman

Spotify music: https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab

Apple Music:  https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359

Deezer Music: https://www.deezer.com/en/artist/112746882

 

dj alpaslan duman
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı