Fatih Arslan dekorasyon sektörünü alışılmışın dışına çıkarıyor

30 yılı aşkın bir süredir dekorasyon ve ayna sektöründe lider bir konumda faaliyet yürüten Ayna Merkezi adlı firmanın CEO'su Fatih Arslan, Ayna merkezinin yeni trendleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fatih Arslan dekorasyon sektörünü alışılmışın dışına çıkarıyor
Fatih Arslan dekorasyon sektörünü alışılmışın dışına çıkarıyor Haber Metraj
moyo

30 yılı aşkın bir süredir dekorasyon ve ayna sektöründe lider bir konumda faaliyet yürüten Ayna Merkezi adlı firmanın CEO'su Fatih Arslan, Ayna merkezinin yeni trendleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yüzyıllardan beri bireylerin hayatında olan ve gerek işlevsel anlamda gerekse dekorasyon anlamında sıkça kullanılan aynaların modern dünyada farklı fonlarla karşımıza çıktığını belirtti. İşlevsel olarak aynaların banyolarda ya da yatak odalarında boy aynası olarak lavabolarda yine işlevsel olarak kullanıldığını belirtti.

Öte yandan Fatih Arslan dekorasyon amacıyla kullanılan aynaların büyük bir yaygınlık gösterdiğinin altını çizdi. Dekoratif aynalar ile ilgili bir evin havasını değiştiren olmazsa olmaz unsurlardan biri olduğunu belirten Fatih Arslan, "Yapılan araştırmalar aynaların bir evi daha canlı ve daha aydınlık gösterdiğini ortaya koyuyor. Bu nedenle özellikle de pandemi sürecinde küçük veya daha basık evlere sahip olan bireylerin Ayna dekorasyonuna önem verdiği gözlemleniyor." dedi. 

Aynı zamanda aynaların sihirli bir fonksiyonunun olduğunu da belirten Fatih Arslan, "Gerçekten de aynaların bir evi daha geniş veya daha aydınlık göstermek gibi işlevleri bulunuyor. Tabii bu noktada doğru Ayna kullanımı oldukça önem arz ediyor. Aynaların doğru seçimi kadar doğru boyutlandırılması ve titiz bir işçilikle hazırlanması da yine göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörler arasında yer alıyor. " İfadeleri ile aynanın dekorasyon sektöründeki öneminden bahsetti.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı