Türkiye'nin Önemli Markalarıyla İşbirlikleri Yolcu360'ın Yeni Reklam Kampanyasında

Son üç yılda araç kiralama dendiğinde akla ilk gelen marka olma oranını yüzde 350 artıran Yolcu360’ın, tüketiciye doğrudan dokunduğu reklam filmi dijital mecra ve TV’lerde yerini aldı.

Türkiye'nin Önemli Markalarıyla İşbirlikleri Yolcu360'ın Yeni Reklam Kampanyasında
Türkiye'nin Önemli Markalarıyla İşbirlikleri Yolcu360'ın Yeni Reklam Kampanyasında Editor Berat
moyo

Türkiye’nin en büyük markalarıyla işbirliği yapılarak oluşturulan kampanyalara ve Yolcu360 kampanya modülüne vurgu yapan reklam filmi, Yolcu360’ın sürekli kullanılması ve kontrol edilmesi gereken bir araç karşılaştırma platformu olduğunun altını çiziyor.

08 Ekim 2021 İstanbul

Araç kiralamak ne kolaymış mottosuyla 2015 yılında yola çıkan Yolcu360, markanın bilinirliğini artırıcı güçlü iletişim çalışmalarını sürdürüyor. Son 3 yılda araç kiralama dendiğinde akla ilk gelen marka olma oranını yüzde 350 artıran Yolcu360, son reklam filmiyle ilk kez doğrudan misafirlerine sesleniyor ve araç kiralama kampanyalarının sürekliliğine dikkat çekiyor.

Mutluluk saplantısı kampanyalara yansıyor

Yolcu360’ın yeni reklam kampanyası, misafirlerin istedikleri araçların fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görebilecekleri, 1 dakikanın içinde kolayca kiralama yapabilecekleri, Türkiye’nin en önemli kurum ve markalarıyla ortak projeler geliştiren bir hizmet platformu olduğuna dikkat çekiyor. Kampanyanın iletişim hedefleri ile ilgili bilgi veren Yolcu360 Chief Brand Officer ve İcra Komite Üyesi Samet Ensar Sarı, reklam filminin öncelikle Türkiye’nin önemli kurum ve markalarıyla yapılan sağlam iş birliklerini göstermeyi ve misafirlere güven vermeyi amaçladığını belirtti. Sarı “Yolcu360’ın en önemli marka vaadi, uygulamanın tıklandığı saniyeden araç teslimine uzanan mükemmel müşteri deneyimi ve mutluluk saplantısı. Bu mutluluğu sadece kusursuz hizmet ile değil en avantajlı kampanyalarla sağladığımızı anlatmaya çalıştık” dedi.

“Yolcu360 Türkiye’nin önemli markaları ile işbirliklerini genişletiyor.” 

Yolcu360 mobil uygulamasının herkesin telefonunda olması gereken ve misafirlerine sürekli fırsatlar sunan bir uygulama olarak konumlanmasını hedeflediklerini söyleyen Samet Ensar Sarı, nihai amacın “Misafirlerimizin Yolcu360’ı tüm araç kiralama olanaklarından yararlanacakları bir pazaryeri gibi görmelerini ve sürekli takip etmelerini istiyoruz. Kampanyamız içerisinde, dev bankalardan en yaygın süpermarketlere kadar çok çeşitli kampanya iş birlikleri var. Mobil uygulamamızı kontrol etmek ve hatta yeni kampanyalardan haberdar olmak, günlük yaşamın seyrini değiştirecek sürprizlere yol açabilir” dedi. 

Yolcu360’ın kampanya modülüne vurgu yapılan reklam filminde; Maximum Mobil, Allianz, TAV Passport, Papara, MultinetUp, Trendyol.com, ÇiçekSepeti, D-Smart ve Apsiyon gibi Türkiye’nin önde gelen markaları yer aldı.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı