“GİTTİGİDİYOR KAMPÜS” GENÇLERE KARİYERLERİNDE YOL GÖSTERİCİ BİR DÜNYA SUNACAK

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, sektörün gelecekteki temsilcileri olacak gençlere yönelik eğitim ve kariyer hayatlarında yol gösterici içeriklerin yer aldığı yeni platformu GittiGidiyor Kampüs’ü hayata geçirdi.

“GİTTİGİDİYOR KAMPÜS” GENÇLERE KARİYERLERİNDE YOL GÖSTERİCİ BİR DÜNYA SUNACAK
“GİTTİGİDİYOR KAMPÜS” GENÇLERE KARİYERLERİNDE YOL GÖSTERİCİ BİR DÜNYA SUNACAK Editor Berat
moyo

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, yeni platformu GittiGidiyor Kampüs’ü hayata geçirdi. GittiGidiyor Kampüs, kariyer hayatlarına yöne vermek ve başarıyı yakalamak isteyen üniversite öğrencileri ile üniversiteden yeni mezun olan gençlere yönelik içerikleriyle rehber niteliği taşıyor. 

GittiGidiyor’daki staj süreçleriyle ilgili detaylı bilgilere erişilebilen platformda, stajyer ilanları da yayınlanıyor. Bu sayede e-ticaret sektöründe kariyerine başlamak isteyen gençler, GittiGidiyor’daki fırsatlardan kolaylıkla haberdar olabiliyor. Kampüs Blog’da ise stajyerlerin ve yeni mezunların iş hayatına dair bilgilere erişebilecekleri güncel yazıların yanı sıra çeşitli anket ve testler yer alıyor. 

“Geleceğin sektör temsilcileri olacak gençlere yönelik projeleri çok önemsiyoruz” 

Geleceğin sektör temsilcileri olacak gençlere yönelik uygulamaları hayata geçirmeyi çok önemsediklerini belirten GittiGidiyor CPCO’su (Chief People and Culture Officer) Murat Yüksel, “Genç ve dinamik bir şirket olarak sektörümüz adına öğrenci veya yeni mezun arkadaşlarımıza artı değer kazandırabilecek projeler üretmek bizim için çok kıymetli. Hayata geçirdiğimiz GittiGidiyor Kampüs aracılığıyla da kariyerini şekillendirmek isteyen öğrenci veya yeni mezunlara yönelik faydalı içerikler sunacağız. Bu sayede onlara gelecekteki profesyonel hayatlarına hazırlanmaları konusunda destek olacağız” dedi.

 GittiGidiyor olarak, 2017 yılından bu yana  Great Place to Work Enstitüsü (GPTW) tarafından belirlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde en üst sıralarda yer aldıklarını belirten Yüksel, “Yine bu yıl, GPTW tarafından “IT’nin En İyi İşvereni” seçildik ve “Avrupa’nın En İyi İşverenleri” listesinde yer aldık. Youth Awards tarafından belirlenen listede gençler tarafından en çok çalışılmak istenen internet şirketlerinden biri olduk. GittiGidiyor Kampüs’te bizi bu başarılara ulaştıran uygulamalarımızı paylaşacağız. Bunun yanı sıra kurumsal kültürümüzün en önemli parçalarından olan çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışımızı, gönüllülük esasıyla çalışmalarını yürüten çalışan gruplarımızın faaliyetlerini platform üzerinden takip edebilecekler” şeklinde konuştu. 

 Gençlerin hayatına dokunan projeleri gerçekleştiriyor olmaktan büyük heyecan duyduklarını ifade eden Murat Yüksel, bu projeleri çeşitlendirmek için çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. 

Çok sayıda içeriğin, staj fırsatlarının, eğitimlerin ve GittiGidiyor’un çalışma ortamıyla ilgili bilgilerin yer aldığı GittiGidiyor Kampüs platformuna linkten ulaşılabiliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık
Bodrum Belediye Başkanı Aras, yangını canlı yayınladı: Artık ne yapacağımızı şaşırdık