Avrasya Cam Fuarı'nın İlgi Odağında Gama Mekatronik Vardı

Avrasya Cam Fuarı, cam üretim teknolojileri ve uygulamaları alanında faaliyet yürüten birçok firmanın ve kuruluşunun katılımı ile 3 Kasım 6 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Avrasya Cam Fuarı'nın İlgi Odağında Gama Mekatronik Vardı
Avrasya Cam Fuarı'nın İlgi Odağında Gama Mekatronik Vardı Haber Metraj
moyo

 

Avrasya Cam Fuarı, cam üretim teknolojileri ve uygulamaları alanında faaliyet yürüten birçok firmanın ve kuruluşunun katılımı ile 3 Kasım 6 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliğe bu alanda faaliyet yürüten öncü firmalar katılım sağladı. Aynı zamanda Avrasya pencere ve kapı fuarları ile de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen fuarda cam endüstrisine ilişkin son teknolojik ekipmanlara ve ürünlere yer verildi. 20 yılı aşkın süredir cam sektöründe de faaliyet yürüten ve son derece başarılı cam işleme makineleri üreten Gama Mekatronik Avrasya Cam Fuarı'nda da yerini aldı. Firma hem müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine özgü özel tasarımları ile hem de birçok üretmiş olduğu makine ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gama Mekatronik kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirdi ve bu anlamda ülkemizde en hızlı bir biçimde ihracat hacmine geliştiren lider kuruluşlar arasında yer aldı. Fuarda bu başarısını da hem rakiplerine hem de sektör mensuplarına hissettiren Gama Mekatronik son derece önemli geri dönüşler almak suretiyle fuarın en çok beğenilen firmaları arasında yer aldı. Sadece cam işleme makineleri ile ilgili olarak değil aynı zamanda son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip bir firma olarak Gama Mekatronik fuarın en çok ilgi gören markalarından oldu. Mermer işleme, metal model işleme, ahşap işleme, 5 eksen ve 4 eksen ahşap torna makinesi ve cam işleme makineleri ile başarılı çalışmalar ortaya koyan Gama Mekatronik yetkilileri bu anlamda kendilerini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

http://gamamekatronik.com/

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı