Pürsu, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Tüm Branşlarının Resmi Su Tedarikçisi Oldu

Koç Topluluğu Şirketleri’nden Bal Kaynak A.Ş.’nin markası olan Pürsu, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün su tedariğini sağlamak üzere sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşmayla Pürsu, 2021-2022 sezonunda Beşiktaş’ın tüm branşlarının su ihtiyacını karşılayacak.

Pürsu, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Tüm Branşlarının Resmi Su Tedarikçisi Oldu
Pürsu, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Tüm Branşlarının Resmi Su Tedarikçisi Oldu Basın Bülteni
moyo

Türkiye’nin en güvenilir doğal su kaynaklarından el değmeden üretilen eşsiz sularını tüketiciyle buluşturan Pürsu, 2021-2022 sezonunda Beşiktaş’ın tüm branşlardaki takımlarının resmi su tedarikçisi oldu. 

Vodafone Park’ta düzenlenen sponsorluk anlaşması imza töreninde, imzalar Bal Kaynak Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Coşar, Bal Kaynak şirket müdürü Hakan Çelik, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar tarafından atıldı. Pürsu, anlaşma kapsamında, 2021-2022 sezonu boyunca Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün tüm branşlarının su ihtiyacını karşılamış olacak.

İmza töreninde Pürsu’nun spora olan desteğinin yeni bir anlaşmayla daha da büyüyerek devam ettiğine dikkat çeken Bal Kaynak Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Coşar “Yaşamsal gereksinimlerimizin en değerli ihtiyaç maddelerinden birini üreten marka olarak sağlıklı bir yaşam için sporun desteklenmesinin önemine inanıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana dengeli mineral yapısı ve yumuşak içime sahip olan ve doğal kaynaklardan hijyen koşullarda ürettiğimiz Pürsu’yu tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bugün imzaladığımız bu sponsorluk anlaşmasıyla da ülkemizin en değerli spor kulüplerinden Beşiktaş nezdinde spora ve sporcularımıza destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. 

Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Bal Kaynak Şirket Müdürü Hakan Çelik ise, “Pürsu olarak, başta tüm branşlarda su sponsorluğunu üstlendiğimiz Beşiktaş Jimnastik Kulübü olmak üzere 2021-2022 sezonunda, mücadele edecek tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz. Yeni sezonda yurtiçinde ve yurtdışında önemli zaferlere imza atacağına inandığımız Beşiktaş’a tüm branşlardaki sporcularının ihtiyaç duyacağı suyu temin eden marka olmaktan ayrıca gurur duyuyoruz” diye konuştu. 

 

İmza töreninde Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar; “Sponsorluğun spor kulüpleri için önemi açıktır. Spora, bilime, kültür ve sanata sponsor olan markalar kendi sektörlerinde ayrıcalıklı konuma gelmektedir. İnsan sağlığında sporun önemi kadar beslenmenin, beslenmede de sağlıklı içme suyunun ne kadar önemli olduğu ortadadır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak Koç Topluluğu Şirketleri’nden Bal Kaynak A.Ş.’nin markası PÜRSU’ya 2021-2022 sezonunda tüm branşlarımızda sporcularımızın su sponsoru oldukları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Pürsu hakkında:

Koç Topluluğu markası olan Pürsu, 2011 yılından bu yana 36 ilde 400’e yakın bayisiyle su sektöründe hizmet veriyor. Bal Kaynak Su İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Pürsu, ürünlerini Türkiye’nin en güvenilir doğal su kaynaklarından Uludağ ve Nazilli’de bulunan 2 farklı tesisinde üretmektedir.

 

Pürsu, güçlü dağıtım ağı, kaliteli servis anlayışı, sağlık ve hijyene verdiği önem sayesinde kısa sürede ambalajlı su sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Pürsu, dengeli mineral yapısıyla vücudun eşsiz dengesini korumaya yardımcı olur.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor