Muya indirimlerle kapınızı çalıyor

Muya faaliyet yürütmeye başladığı günden beri Türkiye'nin ve dünyanın ev terliği ayakkabı ve terlik konusunda en çok başarıya imza atan kuruluşları arasında yer alıyor.

Muya indirimlerle kapınızı çalıyor
Muya indirimlerle kapınızı çalıyor Haber Metraj
moyo

Muya faaliyet yürütmeye başladığı günden beri Türkiye'nin ve dünyanın ev terliği ayakkabı ve terlik konusunda en çok başarıya imza atan kuruluşları arasında yer alıyor. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen kuruluş özellikle kış mevsiminde erkek ev terliği modelleri ile de dikkat çekiyor. 1995 yılından bu yana ayakkabı ve sandalet sektöründe faaliyet yürüten Muya, son derece rahat kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile 7'den 70'e herkesin tercihi olmuş durumda. Özellikle kış mevsiminde terliklerin ev içerisinde de giyilmesi yoğunluk kazanırken Muya periyodik olarak indirimler yaparak erkek ve kadın ev terliği ürünlerinde de uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Muya yapmış olduğu arge çalışmaları ile kaliteli ve ayak sağlığına uygun ürünleri hayata geçirmeye gayret gösteriyor. Bu yüzden kadınların da en sevdiği ayakkabı ve terlik markaları arasında yer alan Muya kadın terlik modelleri ile de dikkat çekiyor.

Muya 14 gün içinde koşulsuz iade imkanı sunuyor

Muya kurulduğu günden bu yana müşterilerine rahatını göz önünde bulundurduğu için bu anlamda satmış olduğu ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilme imkanı da veriyor. Şayet müşteriler satın almış oldukları Muya ürünlerinden yeterli derecede memnun kalmadılar ise 14 gün içerisinde ürünlerini koşulsuz bir şekilde iade edebiliyor. Muya kurmuş olduğu etkin ve verimli web sitesi ile aynı zamanda müşterilerine güvenli ödeme imkanları da sunuyor. Kişisel verilerin korunması kanunu başta olmak üzere müşterilerinin e-ticaret platformu üzerinden yapmış olduğu alışverişlerde tüm kişisel bilgilerini gizli tutuyor.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı