BtcTurk, Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü’nün Sponsoru oldu

Futbol, voleybol ve olimpik sporculara verdiği destekle Türk sporunun en büyük paydaşlarından olan BtcTurk; #YeniNesilYeniHeyecan mottosu ile spor sponsorluklarına, Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü’nü de ekledi.

BtcTurk, Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü’nün Sponsoru oldu
BtcTurk, Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü’nün Sponsoru oldu Editor Berat
moyo

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk, spora desteğini artırarak sürdürüyor. Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu eMillî takımı ve olimpik sporculara katma değer sağlayarak yeni nesil sporun yanında yer alıyor. Finansal ve teknolojik yatırımlarının yanı sıra son dönemde Türk sporunun da bir paydaşı olan BtcTurk, sponsorluklarına yeni bir sayfa daha ekleyerek Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü’nün destekçisi oldu.   #YeniNesilYeniHeyecan mottosu ile hareket eden BtcTurk, kış sporlarında ülke başarısı için ter dökecek sporcuların yanında olacak.

4 olimpik ve millî sporcunun girişimi ile kurulan Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü, uluslararası arenada başarı hedefiyle yola çıkan kayak eğitim takımı oldu. Bünyesindeki kayak okulunda çocukları ve gençleri kış sporu ile tanıştırmak amacıyla kayak eğitimleri veren kulüp Yarış Okulu’nda da modern teknikler ve eğitim metodolojisi ile profesyonel kayakçı olmak isteyenlerin yolunu açıyor. Sporcularına uluslararası kamplar, yarış organizasyonları, dünyanın saygın kayakçılarının katıldığı söyleşiler ve kış sporlarına dair daha pek çok faaliyeti yürüten Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü, BtcTurk’ün desteği ile Türkiye’yi uluslararası arenada başarıya ulaştıracak sporcuları yetiştirecek.

Karda dans BtcTurk ile olacak

25 Aralık 2021’de Roket Yarışı, 28 Ocak 2022 Açık Katılımlı İniş Yarışı, 27 Şubat 2022 Frozenfest Festival Yarışı, 1-4 Mart 2022 Koç Fest Üniversiteler Arası Hazırlık Yarışları’na katılacak olan Yeni Nesil Kayak ve Snowboard Kulübü’nün boardları ve kayak takımları, BtcTurk desteği ile beyazlar içinde mücadele edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı