Ali Çil Sektörünün Başarı Kaynağı

Ali Çil İstanbul’da 1987 yılında dünyaya geldi. Yaşanan İstanbul depremi sonrasında da Trabzon’a yerleşti.

Ali Çil Sektörünün Başarı Kaynağı
Ali Çil Sektörünün Başarı Kaynağı Haber Metraj
moyo

Ali Çil İstanbul’da 1987 yılında dünyaya geldi. Yaşanan İstanbul depremi sonrasında da Trabzon’a yerleşti. O dönemlerde, küçük olmasına rağmen güçlü bir kariyere sahip olacağı belliydi. Çünkü Ali Çil on bir yaşında olmasına rağmen bir internet sitesi kurmuştu. Bu internet sitesini kurarak da aslında bilişim sektörü içerisinde başarılı bir giriş yaptığını belli etmişti. Zaten serüveni de bu şekilde devam etti. 2003 yılında İVEA Bilim LTD ŞTİ’ni kuran Ali Çil, yükselmeye devam etti. Camforg Chat Programı’nın Türkiye Distribütörlüğü ile Netdirekt Bayiliği’ni aldı.

Bilişim sektöründeki güçlü ilerlemeleriyle var olurken sunucu kiralama hizmeti de verdi. Birçok sitenin kurulması için çalışmalar yaptı. Bunun yanında sektöründe çok daha iyi bir yere sahip olurken kendi yazdığı haber sitesini kurdu. HaberTS ile beraber de yayın hayatına başladı. Kendi içeriklerini oluşturup yayınlamanın yanında farklı spor kanallarına altyapı desteği de sunmaya başladı. Tüm bunların içerisinde de 2008 yılında gazetecilik kariyeri başladı. Haber sitesi ve gazetecilikle kendini sevdiği alanda bulan Ali Çil, bilişim sektörünü bıraktı. 2013 yılından bu yana HaberTS ve gazetecilikle ilgileniyor.

Ali Çil İle Gelişime Tanık Olun

Gelişim basamaklarını bir bir tırmanan Ali Çil, başarılarıyla öne çıkıyor. Çünkü HaberTS de sektörü içerisinde güçlü bir adres. Aylık iki milyondan fazla ziyaretçi sayısına sahip Bunun yanında haber sitesinin bir uygulaması da bulunuyor. Ali Çil siteyi de belirli aralıklarla geliştirmeye devam ediyor. şimdilerde sarı basın kart sahibi olarak da tanınıyor. AİPS, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti, TSYD üyesi olarak da biliniyor. Gazetecilik alanında profesyonel bir şekilde ilerlerken Trabzonsporluların sesi olmaya da devam ediyor.

Ali Çil'in Sosyal Medya Hesapları;
Twitter: https://twitter.com/61alicil
Instagram: https://www.instagram.com/61alicil/

ali çil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı