KONFOR BAYİLERİYLE BULUŞTU: HEDEF 150 MAĞAZAYA ULAŞMAK

İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın birçok noktasına ihraç eden Konfor Grup, 43’üncü yılında bayi ve bayi adaylarıyla bir araya gelerek 2022 hedeflerini anlattı. Yeni döneme 2022 aksiyon planları, yıl boyunca yapılacak yeni ürünlerin tanıtımı, reklam ve pazarlama süreçlerinin ele alındığı lansman 15-16 Aralık tarihlerinde İzmir Wyndham Grand Otel’de gerçekleşti. Etkinlikte konuşan Konfor Grup CEO’su Ersin Serbes 2022’de hedeflerinin 150 mağazaya ulaşmak olduğunu söyledi. Bayi toplantısına Konfor ve Konfor Yatak bayisi ve bayi adayı katıldı.

KONFOR BAYİLERİYLE BULUŞTU: HEDEF 150 MAĞAZAYA ULAŞMAK
KONFOR BAYİLERİYLE BULUŞTU: HEDEF 150 MAĞAZAYA ULAŞMAK Editor Berat
moyo

Konfor yeni üretim tesisiyle kapasitesini yüzde 85 artıracak!

İzmir Gaziemir’de bulunan Konfor Üretim tesisinin, Kemalpaşa’da inşaatı devam etmekte olan yeni modernize tesise taşınması için gerekli hazırlıkların sürdüğünün belirtildiği toplantıda, bu yenilikle yıllık üretim kapasitesinin artması, kaynakların daha verimli kullanılması, enerji verimliliğinin artması, yurtdışı markalaşma çalışmalarının hızlanması ve ilave istihdam oluşturularak ülke ekonomisine katkı sağlanmasının amaçlandığı ifade edildi. Yeni üretim tesisine taşınılmasından sonra yüzde 85 oranında kapasite artışı bekleniyor. 

“Yenilikçi trend tasarımlarımızı dünyanın birçok noktasına ihraç ediyoruz”

Bayilerin yeni yılını kutlayan Ersin Serbes, “43 yıl önce İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarım ürünlerimizi, bugün dünyanın pek çok farklı noktasına ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun ve ekip çalışmasının yattığına inanıyoruz. Yeni üretim tesisimiz ile de kapasitemiz büyük bir artış yakalayacak. Kemalpaşa’daki 163 bin m2 entegre alana sahip, Türkiye mobilya sektöründe tek çatı altındaki en büyük üretim tesisi olma özelliğine sahip fabrikamızın faaliyete girmesiyle daha fazla insanın evinde Konfor ürünlerinin kullanılmasını dört gözle bekliyoruz. Sizin gibi güçlü bir ekiple dayanışma içerisinde bu hedeflere doğru yol alacağımızı bilmek bize güven ve mutluluk veriyor. Tüm dünyadaki negatif makro ekonomik göstergelere rağmen, sizler gibi değerli yatırımcılarımız sayesinde büyüme hedeflerimizi gerçekleştireceğimize inanıyoruz.” dedi.

Konfor hakkında

1978 yılında İzmir'de kurulan Konfor yıllar içerisinde hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir marka haline geldi. Bugün dünya moda trendlerini yakından takip ederek sade modern ürün koleksiyonları Türkiye’de yaygın mağazaları ve yurt dışında ise 33 ülkeye yapılan ihracat ile kullanıcılarla buluşuyor. Konfor bünyesinde yemek ve yatak odası grubundan genç odasına; koltuk takımlarından, uyku kalitesini en üst düzeyde sağlayan yataklara ve uyku grubu ürünlerine kadar her zevke ve yaş grubuna dokunan koleksiyonlar mevcut. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı