Messenger Nasıl Kullanılır?

Messenger milyonlarca kişinin uzun süredir kullandığı Facebook tarafından geliştirilen bir uygulamadır.

Messenger Nasıl Kullanılır?
Messenger Nasıl Kullanılır? Haber Metraj
moyo

 

Messenger milyonlarca kişinin uzun süredir kullandığı Facebook tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Uygulama, Facebook kullanıcılarının sohbet ve paylaşım yapma aracıdır. Messenger’da sayfa sahipleri fotoğraf paylaşımı, sohbet ve otomatik cevap verebilme gibi işlemler gerçekleştirmektedir. Ücretsiz Messenger indir özelinde her geçen gün popülerliğini artıran Messenger, güncellenerek kullanım amacına yeni özellikler katmaktadır. Messenger eklenen yeni özelliklerle birlikte çok daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Bu platformda sohbet grubu oluşturabilir, fotoğraf ve bilgi paylaşımları gerçekleştirilebilir.

Messenger Nasıl Yüklenir?

Messenger’ı kullanabilmek için bu uygulamanın telefon ya da tablette yüklü olması gerekmekir. Ücretsiz Messenger indirme işlemlerinin yapıldığı sayfalardan uygulama yüklenebilir. Yüklemek için program indirilen uygulamalara girerek Messenger indir seçeneğini tıklamak gerekir. İndirilen uygulama Messenger yükle diyerek yükleme işlemi tamamlanır. Daha sonra yüklenen uygulamayı açarak hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Hesaba giriş yaparak ya da yeni bir hesap oluşturarak programı aktif hale getirmek gerekir. Bu aşamada açılan ekrana telefon numarası ve isim girmek yeterli olacaktır.

Messenger Uygulaması Facebook Açmadan Çalışır Mı?

Messenger Facebook'un en önemli mesajlaşma uygulamalarından biridir. Bu uygulama ilk kullanıma sunulduğu zaman Facebook’tan ayrı olarak kullanılabilmekteydi. Dolayısıyla Facebook hesabı olmadan da Messenger uygulamasını indirerek kullanımı gerçekleştirilmekteydi. Yapılan son düzenlemeler ile Facebook hesabı olmadan Messenger kullanmak mümkün değildir. Messenger uygulamasını kullanmak isteyen kişiler öncelikle Facebook hesabı açması gerekmektedir. Facebook ile birlikte çalışan bir uygulamadır.

Kaynak: https://www.messengerindir.org

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı