Aydın Keleş Modifiye Araç Fuarlarının Tanınan İsmi

Aydın Keleş (soundmusic74) son dönemlerin en çok merak edilen isimlerinden biri olarak biliniyor. Kendisi, insanların Modifiye tutkusu üzerine hizmet veriyor.

Aydın Keleş Modifiye Araç Fuarlarının Tanınan İsmi
Aydın Keleş Modifiye Araç Fuarlarının Tanınan İsmi Haber Metraj
moyo

Aydın Keleş (soundmusic74) son dönemlerin en çok merak edilen isimlerinden biri olarak biliniyor. Kendisi, insanların Modifiye tutkusu üzerine hizmet veriyor. Modifiye denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olarak da öne çıkıyor. Aydın Keleş (soundmusic74) özellikle 2020 yılında yayınlanan videosuyla birçok insanın dikkatini üzerine çekti. Aracını zincirle çektiği videosunda insanlar tarafından merak ediliyor. 1992 yılında dünyaya gelen Aydın Keleş (soundmusic74) Bartın doğumlu. Soundmusic isminin de üç yıl sürdürdüğü müzik kariyerinden kaldığı biliniyor.

Aydın Keleş (soundmusic74) 2009 yılında profesyonel DJ’lik yapıyor. Üç senelik sürecin ardından da farklı bir alana yoğunlaşıyor. 2015 yılından beridir devam ettirdiği hıza dayalı araç dizaynında ilerliyor. Bu kısımda birçok modifiyeli araç dizaynını üstlendiği de biliniyor. Aydın Keleş (soundmusic74) bu alanda en çok öne çıkan isimlerden birisi. Birçok Modifiye araç fuarına katılıyor. 2021 yılında da bu alanda en çok ödül alan kişi unvanını kazandığı biliniyor.

Aydın Keleş Her Yaş Grubu Tarafından Tanınıyor

Aydın Keleş (soundmusic74) Modifiye alanında daha iyi işler çıkarmayı hedefliyor. Hedefleri içerisinde 7’den 70’e herkese Modifiyeyi sevdirmek de yer alıyor. Bu hedeflere ulaştığını da en son 12 yaşındaki birçok belli etti. Aydın Keleş (soundmusic74) 12 yaşındaki çocuktan, benzersiz bir araç maketi hediyesi aldı. Aydın Keleş (soundmusic74) aynı zamanda Adalet Birlik Partisi Başkanı.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/soundmusic74/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@soundmusic74

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor