Hasan Yaçuva TikTok’da Artık 1 Milyon!

Günümüzde sosyal medya artık bir çığ gibi büyüyor. Hasan Yalçuva uzun yıllardan beri TikTok ve İnstagram alanında başarılı işler yapan bir influencerdır.

Hasan Yaçuva TikTok’da Artık 1 Milyon!
Hasan Yaçuva TikTok’da Artık 1 Milyon! Haber Metraj
moyo

Günümüzde sosyal medya artık bir çığ gibi büyüyor. Bunun parçası olan ınfluencerlar da en iyi şekilde parlamayı başarıyorlar. Hasan Yalçuva uzun yıllardan beri TikTok ve İnstagram alanında başarılı işler yapan bir influencerdır. Kendisinin şu an oldukça geniş bir hayran kitlesi mevcuttur. Aynı zamanda Hasan Yalçuva yakın bir zamanda TikTok üzerinde tam 1 Milyon takipçiye ulaştı! Sosyal medya üzerinde çektiği videolar sayesinde milyonlarca insanın kalbini fethetmeye devam ediyor. Yapmış olduğu işler ve başarılar sonucu da plaketler ve kupalarla birlikte kendisini ön plana çıkarmayı başarmıştır.

Modifiyeli araç üretiminin kralı haline gelmeyi başarmış olan Hasan Yalçuva birçok ünlü kişiye de bu konuda yardımcı olmuştur. Hatta engelli bireyler ve çocuklar içinde onlara sürprizler yaparak modifiyeli araçlarla ilgilerini çekmeyi başarıyor.

Yardım Sever Hasan Yalçuva!

Her ne kadar modifiye alanında uzmanlık halinde olsa da yardıma muhtaç insanlara ulaşmayı da ihmal etmiyor. Kendisi birçok ihtiyaç sahibi aileye erzak ve kira yardımı da gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Cioman’ın klip çekimlerinde de yer almıştır. Yapmış olduğu harika modifiye araçlarını klipler içerisinde de yer vererek ilerlemeler göstermektedir. Ayrıca Aydın Keles ile birlikte iş birliği içerisinde olarak modifiye severlere en iyi araçları göstermeye devam ediyorlar. Hasan Yalçuva bu yolda sosyal medya platformlarında aktif olurken arka planda da yardım sever kimliğinden vazgeçmiyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/hasan.yalcuva/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@hasanyalcuva

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı