MEDIAMARKT’A ‘EN İYİ İŞVEREN ÖDÜLÜ’

MediaMarkt Türkiye, insan kaynakları alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından Top Employers Institute tarafından verilen ‘En İyi İşveren’ ödülünü almaya hak kazandı

MEDIAMARKT’A ‘EN İYİ İŞVEREN ÖDÜLÜ’
MEDIAMARKT’A ‘EN İYİ İŞVEREN ÖDÜLÜ’ Basın Bülteni
moyo

MediaMarkt Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Seçil Namruk, “Yaklaşık 3 bin kişiyi istihdam ediyoruz ve önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ortamda motive bir şekilde çalışmasını sağlamak.”

 

Top Employers Institute CEO’su David Plink “MediaMarkt Türkiye, çalışanların hayatlarına pozitif katkı sağlamak için durmadan çalışıyor”.

 

Dünyanın saygın insan kaynakları kuruluşlarından Top Employers Institute, MediaMarkt Türkiye’yi ‘En İyi İşveren’ ödülüne layık gördü. Çalışan stratejileri, çalışma ortamı, yetenek kazanımı, öğrenme, refah, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi yaklaşık 20 başlığı içeren 6 İK (insan kaynakları) alanında dünya çapındaki işverenleri mercek altına alan kuruluş, Türkiye’den 26 şirketi değerlendirdi. MediaMarkt Türkiye, uyguladığı insan kaynakları stratejilerinin çalışan üzerinde yarattığı pozitif etki nedeniyle bu ödülü almaya hak kazandı.

 

400 farklı süreç değerlendirildi

MediaMarkt Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Seçil Namruk, “MediaMarkt Türkiye olarak yaklaşık 3 bin kişiyi istihdam ediyoruz. Önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ortamda motive bir şekilde çalışmasını sağlamak. Bu konuda verdiğimiz çabanın takdir edilmesi de bizim en büyük motivasyonumuz oldu. Bu özel sertifikayı da İK alanındaki 400 farklı sürecimiz girdiğimiz değerlendirme sonrası almaya hak kazandık” ifadelerini kullandı.

 

Top Employers Institute CEO’su David Plink ise, “MediaMarkt Türkiye, insan kaynakları uygulamalarını mükemmel bir şekilde hayata geçirdi. Firma, değişen iş dünyasının zorluklarına karşın çalışanların hayatlarına pozitif katkı sağlamak için de durmadan çalışıyor” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor