Salman Solma Müziğe ve Sanata Devam Ediyor

Salman Solma Müziğe ve Sanata Devam Ediyor
Salman Solma Müziğe ve Sanata Devam Ediyor Haber Metraj
moyo

Türk halk müziği ve özgün müzik sanatçısı olan Salman Solma 1982 yılında Kahramanmaraş'ta dünyaya gelmiştir. Aslen Kahramanmaraşlı olan sanatçı 1985 yılında ailesi ile birlikte Antalya'ya göç etmiş ve burada büyümüştür. Salman Solma aynı zamanda söz ve müzik yazarıdır. Sanatçının ilk albümü 2013 yılında piyasaya çıkmıştır.

Müzik kariyerine severek devam eden sanatçı 2016 yılında kariyerine bir müddet ara vermiştir. Salman Solma 2021 yılında yeniden single eserler çıkarmaya başlamıştır. Sanatçı Salman Solma'nın 2021 yılında ard arda çıkarmış olduğu pek çok eseri bulunuyor.

Ayrıca sanatçı tüm dijital platformlarda da sürekli olarak aktif. Sanatçının kendisine ait olan Instagram hesabı ve YouTube kanalı bulunuyor. Aynı zamanda Facebook ve Twitter hesaplarında da aktif. Salman Solma destek amacıyla SMA hastası olan minik Sevinç Nur İngin bebek için bir şarkı da yapmıştır. Türk halk müziği ve özgün müzik sanatçısı olan Salman Solma şu sıralar babası Aşık Hayali' ye ait olan bir albüm üzerinde yoğun olarak çalışıyor.

Sanatçının piyasaya çıkan ilk albümünün adı Dağlara Sor Adımı'dır. Bunun yanı sıra çok sevilen eski eserleri de hala hayranları tarafından dinlenmektedir. Türk Halk müziği ve özgün müzik dalında emin adımlarla ilerlemeye devam eden sanatçı tüm sosyal medya platformları aktif bir şekilde kullanıyor.

Youtube Kanalı:

https://www.youtube.com/channel/UCckScDwDuENPlvUmIfzmN9w

Instagram Adresi:

https://www.instagram.com/salman.solma/

Twitter Adresi:

https://twitter.com/salmansolma

Facebook Adresi:

https://www.facebook.com/solmasalman/

Spotify:

https://open.spotify.com/artist/0QE6dt36AQHVXb2ZtJA4PQ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı