Tuna Master Şampiyonu Suat Yiğit Kimdir?

Suat Yiğit 24 Mart 1974 yılında İstanbul İstinye devlet hastanesinde dünyaya gelmiştir.

Tuna Master Şampiyonu Suat Yiğit Kimdir?
Tuna Master Şampiyonu Suat Yiğit Kimdir? Haber Metraj
moyo

Suat Yiğit 24 Mart 1974 yılında İstanbul İstinye devlet hastanesinde dünyaya gelmiştir. İşçi bir babanın oğlu olan Suat Yiğit oldukça başarılı işlere imza atmış ve bu günlere kadar da başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır. Üç kardeşin ortanca çocuğu olan Suat Yiğit aslında hayatı boyunca hep çalışarak bir yerlere gelmeyi başarmıştır. Birçok restoranda hafta sonları garsonluk yaparak okul harçlığını geçimini karşılamıştır.

İstanbulda yer alan denizcilik su bilimleri meslek lisesinde elektronik bölümünden mezun olmuştur. Lise hayatından sonra çalışmak zorunda kalmıştır. Ancak deniz tutkusunu asla yarıda bırakmıyor. 20 yıl boyunca iş hayatında yer alsa da balık her zaman tutkusu olmaya devam etmiştir. Aynı zamanda Suat Yiğit Çubuklu’da ömrünün büyük bir kısmını da geçirmiştir. Sabah erken kalkar balığa gider akşama kadar çeşitli balıkları tutar.

Kendisi daha sonrasında bu tutkusunu ileri seviyeye taşıyarak bu alanda açık deniz sporlarına da ilgi duymaya başlamıştır. Birçok turnuvaya ve festivale katılarak Suat Yiğit ismini hem Türkiye’de hem de Yurt dışında duyurmayı başarmıştır. Özellikle de bu alandaki ilgisini YouTube üzerinden de devam ettirmektedir. Bu alanda ilgili olan kişiler için son derece değerli içerik üretimleri gerçekleştirir. Suat Yiğit şu anda da sürekli olarak denizle içli dışlı çalışmalarına devamlılık göstermektedir. Aynı zamanda düzenli olarak ekibiyle de birlikte turnuvalara katılıp başarılarını katlıyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/suatyigittt/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı