Sosyal Medyanın Dehası Uğur Kartal

Sosyal medya artık popüler bir mecra oldu. Hemen hemen herkesin telefonlarında en az bir tane sosyal medya programı yer alıyor.

Sosyal Medyanın Dehası Uğur Kartal
Sosyal Medyanın Dehası Uğur Kartal Haber Metraj
moyo

Sosyal medya artık popüler bir mecra oldu. Hemen hemen herkesin telefonlarında en az bir tane sosyal medya programı yer alıyor. Hal böyle olunca insanlarda bu platformlar üzerinde meşhur olma isteği de artıyor. İşte tam da bu anlamda sosyal medyanın da dehası olarak bilinen Uğur Kartal sizlere yardımcı olur.

Küçük yaşlardan beri sosyal medya üzerinde çok fazla ilgiye sahip olmuştur. Hedefi ise tamamen yazılım ve sosyal medya üzerine odaklı olmuştur. Kendisi uzun yıllardan beri bu sektör üzerinde uzun çalışmalar göstererek birçok ünlü iş adamı, oyuncu, manken ile de çalışma fırsatı bulmuştur. Aynı zamanda TV kanalları üzerinde de birçok çalışmasına yer verilmiştir.

Geçen dönem zarfında kendisini sürekli yenileyerek farklı konumlara getiren Uğur Kartal şu an Instagram üzerinde de çok popüler noktadadır. 4 milyon takipçisiyle bir fenomendir. Ayrıca kendisi bu ünü ile de bazı medya ajanslarıyla iş birliği içerisinde yer alıyor. Uğur Kartal yazılım üzerine de odaklı çalışan biridir. Özellikle bu alanda farklı bir ülkede yazılım ofisine de yer veriyor.

Kendisi sosyal medya üzerinde aktif biri olmasıyla birlikte oldukça ünlü partilerde de DJ’lik yapmaktadır. Oldukça iyi bir ses kulağına sahip olan uğur Kartal partilerin de aranan isimleri arasında yer alıyor. Bu alanda oldukça profesyonel bir şekilde çalışmaları mevcuttur. Birçok alanda yetkin olmasıyla birlikte kaliteli işlere imza atmaya devam ediyor.

Instagram: https://www.instagram.com/tavsiyemidinle/

Uğur Kartal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı