Emirkan Özçelik Kimdir?

Emirkan Özçelik İstanbul’da 18 Ekim’de dünyaya geldi. Sosyal medya alanında sürdüğü başarılarla adını duyurmayı başardı.

Emirkan Özçelik Kimdir?
Emirkan Özçelik Kimdir? Haber Metraj
moyo

Emirkan Özçelik İstanbul’da 18 Ekim’de dünyaya geldi. Sosyal medya alanında sürdüğü başarılarla adını duyurmayı başardı. Emirkan Özçelik özellikle küçük yaşlardan itibaren sosyal medya, bilgisayar ve video oyunlarına düşkünlüğü ile bu alana yöneldi.

14 yaşından itibaren dijital pazarlama platformuna adım attı. Bu konuda özellikle 2019 yılından itibaren pek çok ünlü isimle beraber aktif iş birliği yaptı. Edit, shop ve video alanlarında oldukça ön plana çıkmayı başardı. Günümüzde üniversite eğitimi alarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Sosyal yaşamında fitness yapması, video oyunları oynamak gibi pek çok hobisi bulunuyor.

Emirkan Özçelik’in Müzik Dünyasına Adımı

Emirkan Özçelik tüm sosyal medya çalışmalarının yanı sıra müzik alanında da başarılı olmuş bir isimdir. Emirkan Özçelik öncelikle yabancı rap ve trap isimli müzik kategorilerine ilgi duyarak bu işe başladı. İlk çıkardığı single da aradığı başarıyı bulamadı. Fakat daha sonra bu alanda nasıl bir yol ilerleyeceğini öğrenerek, kendini gelişirdi.

Özellikle Ad-Libs öğrenerek, bunları şarkılarında da uyguladı. Ayrıca özellikle yabancı rap tarza ilgi duyarak, bu alana yöneldi. İkinci şarkısı için ciddi bir emek harcadı. Daha sonra ise 2021 yılının sonunda toplamda 4 şarkı çıkardı. FL3X, Ice Chain Boynumda ve Main Deck parçaları ile listelerde ciddi bir dinlenme oranı elde etti. Özellikle spotify, Youtube platformlarında ciddi bir dinleyici kitlesi elde etti. Tüm bu alanların yanı sıra sosyal medya alanındaki aktif ve başarılı çalışmaları halen devam ediyor.

Resmî İnstagram hesabı:

https://www.instagram.com/emirkanozcelik/

Resmî spotify hesabı:

Emirkan Özçelik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı