Remix Dünyasına Yeni Bir Yıldız Doğuyor “Arabesk Remixci”

Arabesk şarkıları remix şekilde yeniden harmanlayan Kadir Sarı, arabesk müziğe yeni bir yön vermekle beraber arabesk ritimlerini batı ritimleriyle değiştirerek yeni bir tarz oluşturuyor tarzı ile Youtube ve diğer dijital platformlarda milyonlarca dinleyiciye ulaşıyor.

Remix Dünyasına Yeni Bir Yıldız Doğuyor “Arabesk Remixci”
Remix Dünyasına Yeni Bir Yıldız Doğuyor “Arabesk Remixci” Haber Metraj
moyo

Arabesk şarkıları remix  şekilde yeniden harmanlayan Kadir Sarı, arabesk müziğe yeni bir yön vermekle beraber arabesk ritimlerini batı ritimleriyle değiştirerek yeni bir tarz oluşturuyor tarzı ile Youtube ve diğer dijital platformlarda milyonlarca dinleyiciye ulaşıyor. Duygu yüklü arabesk şarkıları remixlerinde kullanan genç yetenek çok farklı bir renkte müzik yaptığını listelerde ön planda yer alması ile ortaya koyuyor. Yetenekli müzisyen yapmış olduğu müzik ile beraber tarzıyla da büyük bir kitleyi kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Kaliteli müziği ve hoş tarzı ile çıkmış olduğu tüm sahnelerde adeta ışık saçıyor. 2017 yılından beridir adından söz ettiren Kadir Sarı, remixlediği parçalarda şarkının duygusunu kaybettirmemeye dikkat ettiğini söylüyor.

Farklı tarzı ile klas bir duruşa sahip olan Kadir Sarı 2017 yılından bu yana müzik ile yatıyor, müzik ile kalkıyor. Oldukça derin bir bilgi ve birikim isteyen müzik alanında yapmış olduğu farklı işler onun müziğe karşı olan ilgisinin ne boyutlarda olduğunu da gözler önüne seriyor. Youtube kanalında tüm performanslarını paylaşan genç yetenek çok büyük bir kitlenin dikkatini çekmeyi çoktan başardı.

1998 yılında Van'ın Muradiye ilçesinde doğan Kadir Sarı, Marmara Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun. Üniversitede hobi olarak başladığı müzik serüveni zamanla onun için bir iş haline dönüşmüş. Sadece bununla da kalmayıp Kad1r ismiyle farklı türlerde müziklerde yapıyor. Genel olarak elektronik müzik yapan genç yetenek House ve Trap müzik türünde yaptığı müzikler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kısacası İçinde var olan müzik tutkusu ve yeteneği onu bugünlere getiriyor. Bu günlerde arabesk şarkıların remixlerinden bahsedildiği an akla direk o geliyor. Farklı müziği ile kulaklara ve gönüllere hitap ediyor.

Instagram:

https://www.instagram.com/iamkadirsari/

Youtube:

https://www.youtube.com/arabeskremixci

https://www.youtube.com/kad1r

Arabesk Remixci Kadır Sarı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor