Cakıldaklar Hakkında Merak Edilenler

Biz kim miyiz? Cakıldaklar grubunun aynı isimli bir Youtube kanalı ve instagram sayfası bulunmaktadır. Dört kişiden meydana gelen bir ekibimiz bulunmaktadır.

Cakıldaklar Hakkında Merak Edilenler
Cakıldaklar Hakkında Merak Edilenler Haber Metraj
moyo

Biz kim miyiz? Cakıldaklar grubunun aynı isimli bir Youtube kanalı ve instagram sayfası bulunmaktadır. Dört kişiden meydana gelen bir ekibimiz bulunmaktadır. Kardeşler ve kuzenler bir arada insanları güldürmeyi ve eğlendirmeyi ve dolayısıyla da onları mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Dördümüz de Avusturya doğumluyuz ve farklı sektörlerde çalışıyoruz. Ama zaman zaman bir araya gelerek kanalımız için video çekiyoruz.  

Zorlu bir serüvenle başlatan bu yolculuğumuz hala kendini yenileyerek ve geliştirerek devam ediyor. Youtube videosu çekerek hayallerimizi gerçekleştirmeye uğraştığımız bu maceralı yolculukta çevremizden pek destek aldığımız söylenemez. Dört kişiden Doğukan Kuvvet’in Youtuber olma hayali ile başlayıp videoları çekmemizle başladığımız bu grubumuzla kendimize inandık ve devam ediyoruz.

Cakıldaklar Grubu Neyle Uğraşıyor?

Spontane olarak başlayan video çekimlerimiz şimdi kanalımız ve sayfamız için de devam ediyor. Beyin çalışmamız Batuhan Kuvvet ve kardeşi Doğukan Kuvvet kuzenler Enes ve Mikail Eyüpoğlu ile birlikte bu yolculukta bir arada yer alıyor. Eğlenerek çektiğimiz videolarımızın sizler tarafından izlenmesini ve yorum beğeni atmanızı istirham ediyoruz.

Geleceğe dair projelerimiz arasında dünyanın en büyük kaykayını yapmak ve Türkiye’de bir ilk bir olacak bir bilim kurgu filmi çekmek yer alıyor. Bu projeleri gerçekleştirdikten sonra ise yardıma muhtaç olan ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak istiyoruz. Siz de videolarımızı izleyerek veya bizleri takibe alarak destek olabilirsiniz? Desteklerinizi bekliyoruz.

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3Y2dezPtXVEu8SiSHqNGWw

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/cakildaklar_official/

  

Cakıldaklar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı