Teyfik Karaboğa Kripto Madenciliği Hakkında Başarı Öyküsü

Hedeflerine ulaşma serüvenlerinde ilgi odaklarından vazgeçmeyerek ilerleyen isimlerden Teyfik Karaboğa, ilk küresel eşya bulma blockhain ağının kurucusudur.

Teyfik Karaboğa Kripto Madenciliği Hakkında Başarı Öyküsü
Teyfik Karaboğa Kripto Madenciliği Hakkında Başarı Öyküsü Haber Metraj
moyo

Hedeflerine ulaşma serüvenlerinde ilgi odaklarından vazgeçmeyerek ilerleyen isimlerden Teyfik Karaboğa, ilk küresel eşya bulma blockhain ağının kurucusudur. Aynı zamanda CEO olarak projesinin her zaman arkasında duran girişimci, TR3ZOR adını verdiği ver tabanı ağı ile adından söz ettirmeyi boşatıyor. Yaygın bir şekilde dünya borsalarında listelenmeye başlayan TR3ZOR, sınırsız, hızlı ve ekonomik çözümler arayanlara hitap ediyor.

Aslen Konyalı olan Teyfik Karaboğa, İsviçre’de yaşamını sürdürüyor. Kripto madenciliği alanında elde ettiği donanımı ve girişimcilik ruhunu birleştirerek etkileyici bir projeye imza atmış olan yetenekli girişimci, teknolojiye olan merakını kullanıcılara yararlı olan projelerle taçlandırmaya devam ediyor.

Tr3Zor Avantajları

Arama motorları ve mobil cihazlar aracılığı ile erişilmesi mümkün olan TR3ZOR, kullanıcıları için birçok avantajı bünyesinde barındırıyor. Kaybolan ya da çalınan ögelerin bulunması ve sonrasında yönetilmesi konusunda küresel bir veri tabanı imkânı sunuyor. Değiştirilmesi zor olan blok zincir teknolojilerine güven ve şeffaflık kavramlarını getiren teknoloji, çözüm odaklı sistemi ile kullanıcılarını fazlasıyla cezbediyor.

İsteyen herkesin bir tıkla Android ya da İOS cihazına yükleyebileceği uygulama dünya çapında bilinirliği ve tercih edilirliği bulunan Probit Global ve Bittrue borsalarında uzun süredir listelenmeye ve işlem görmeye devam ediyor. Kripto borsasında artı bir değer olarak nitelenen TR3ZOR, deneyimsiz kullanıcıların aradığı güvenlik ve şeffaflık ilkelerini fazlasıyla sunuyor. Profesyonel bir ekip ruh ve genç girişimci Teyfik Karaboğa imzasını taşıyan bu proje küresel bir şöhrete sahip olma yolunda ilerliyor.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/

Teyfik Karaboğa
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı