Giyotin Makas Kesim Makinesi

İnşaat Sektöründe kullanılan en önemli makinelerden birisi giyotin makas kesim makinesidir.

Giyotin Makas Kesim Makinesi
Giyotin Makas Kesim Makinesi Haber Metraj
moyo

 

İnşaat Sektöründe kullanılan en önemli makinelerden birisi giyotin makas kesim makinesidir. Bugün yeni nesil binalarda kullanılan Çelik konstrüksiyonların kesilmesi için kullanılmaktadır. Aynı zamanda profil demirin kullanıldığı her sektörde giyotin makas kesim makinesi bulunmaktadır. Hatasız ve kaliteli kesim işlemlerinin yapılabildiği bu makineler ülkemizde makine üretimi yapan firmalar tarafından üretilmektedir.

Giyotin makas kesim makinaları temel prensip olarak gündelik yaşamda kullanılan basit makam sistemlerine benzemektedir. Makine içerisinde hareket halinde iki bıçak bulunmakta ve bu iki bıçak arasına koyulan malzemeler hatasız bir şekilde kesilmektedir.

Giyotin Makas Kesim Makinesi Modelleri

Giyotin makas kesim makinesi ülkemizin en önemli makine üreticilerinden birisi olan MVD firma bünyesinde üretilen makinelerden birisidir. A serisi, B serisi ve C serisi olmak üzere 3 farklı seride üretilmektedir. Tüm üretim aşamasında Yüksek Teknoloji kullanılmaktadır. Üretilen tüm giyotin makas kesim makinesi modelleri dünya standartlarına uygun ürünler sınıfında yer almaktadır.

MVD tarafından üretilen Giyotin Kesim Makinaları hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmaya ait olan resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan katalogları inceleyebilir iletişim bilgileri üzerinden firma yetkilileri ile detaylı bir görüşme sağlayabilirsiniz. Yine sitede yer alan teklif alın bölümünden seçmiş olduğunuz makine serisinin güncel fiyatını talep edebilirsiniz. Detaylı tüm bilgiler site içerisinde açık bir şekilde sunulmaktadır.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı