Kartal Sürpriz Terminatör!

Kartal Sürpriz Terminatör!
Kartal Sürpriz Terminatör! Haber Metraj
moyo

 

Bu ürünü satın alan hayranlar, oynadıkları oyunun kalitesini kabul edebilirler. Ara sıra bir sorun ortaya çıktığında ekibini desteklemek için her zaman oradadır.

Ama İsmail'in oynadığı oyunun bir soru işareti var. Yeni sezonda işler kötüye gittiğinde ve böyle bir skorla 2 maç kaybedince tepkinin iyi olacağını düşünüyorum.

Bu seneki oyun, top ayağına geldiğinde düzgün hücum etmeyen bir yapıya sahip. Önümüzdeki yıl yeni bir transferle bu tekrarları antrenman kampında takımına uygulayabilme yeteneğini göstermesi gerekiyor.

Büyük takımlar tek başına bir A planı ile ilerlememelidir. Oyunla ilgili çeşitli planlar düşünülmeli ve bu 3 oyundan 4 kişilik bir sistem denenecek bir sistem denenmelidir. Sistemler ve sayılar asla sahada kalmaz.

En önemlisi İsmail oyunun kültürünün ve güvenilir bahis siteleri derinliğinin oluşmasını sağlamalıdır. "Bu oyunun hafızası kötü, tam tersine kötü bir hafızaya benziyor." Spontane olan ve sahada çok kafa karışıklığı olan oyun anının görüntülerinden uzak durmak gerekiyor.

ERMAN TOROĞLU - Hasır bak! ..

Televizyonda iki maç izlerken biraz zor ama Beşiktaş maçı daha ciddi bir maçtı... Yeni Malatya küme düştü. Zaten açık... Net skoru olan bir oyun...

Ancak bu oyunda önemli bir nokta daha var. Bak Mert Hakan kardeşim. Bu zihniyetle gidersen seneye kendini yakacaksın, Fenerbahçe'yi de yakacaksın. Hakem gibi birinin yönettiği bir hakemle karşılaşırsanız, kendinizi orada bulacaksınız. Her maçı, rakipleri ve hakemleri mahvediyorsunuz...

İnsanlar zaten düştü, neden onları dövüyorsunuz; anlaşılmaz! Fenerbahçe, Malatya 10 veya 11 oyuncu ile oynasa bile bu maçı kazanır. neye ihtiyacın var!

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor