Türk kadınının böylesine önemli bir günde

Türk kadınının böylesine önemli bir günde
Türk kadınının böylesine önemli bir günde Haber Metraj
moyo

Neler başarabileceğini gösterdiğinizi düşünüyorum, bu da dikkat edilmesi gereken bir diğer sorudur.

Fikret Bey, Selahattin Bey, İlker Bey, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu faaliyetleri hangi şartlarda yaptığımızı hepsi bize anlattılar. İnan bana, kolay değil. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi kulüpler Cumhuriyetimizde sporu genç bir ülkeye yayma sorumluluğu olduğu için birçok branşta faaliyet gösteriyorlar ama hepimiz biliyoruz ki mevcut koşullarda bu faaliyetleri sürdürmek ne kadar zor.

Bu kulüplerden Fenerbahçe, rekabet ettiği her branşta, her alanda zirveyi hedefleyen tek büyük kulüp olarak amatör branşta da faaliyetine devam etmektedir. Her zaman söylediğim gibi, daha ne kadar dayanabiliriz bilmiyorum. Devletimizin bunu fark edip bize omuz ve destek vermesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Umarım gelecekte de bizim gibi betnis kulüplerin diğer kulüplerden teşvik ve ilham alması ve ülkemizin de buna destek vermesi gerektiğine objektif bir bakış açısıyla çabalarımızın ne kadar değerli olduğuna inanıyorum.

Türkiye olarak en son olimpiyatlara gittiğimizde tarihimizin en büyük takımına bindik ve evet bu bir başarıydı. Bir madalya aldık, bu iyi ama olmamız gereken yerden hala çok uzağız. Dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olacaksak, bazı spor dallarında lider olmamız gerekiyor. Bunu yapmak için malzemeler var. Gençlerle birlikte demografik bir avantajımız var. Ama ne yazık ki kısa vadeli yaklaşımlarla uzun vadeli kalıcı başarılardan uzaklaşabiliyoruz. Bir şeyi gönülden yapıyoruz. Ülke olarak tüm imkanlarımız, gençlerimiz ve imkanlarımızla daha iyisini yapabileceğimizi düşünüyorum. Bunun ne kadar doğru bir fikir olduğunu göstermişsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor