Söyleyen Nuri Şahin, "Ciddiliği ve disiplini çok ciddiye alıyorum

Söyleyen Nuri Şahin,
Söyleyen Nuri Şahin, Haber Metraj
moyo

Bana ve takım arkadaşlarına ciddiyetsiz davranışlar sergileyecek kişilerle çalışmak istemiyorum, bunlar takım ruhunu zedeler. "

Antalya Sport'ta önemli hedefleri olduğunu kaydeden Shaheen, "Bana antrenörlük görevi verildiğinde Antalya Sport'u hiçbir zaman bir adım olarak görmedim. Arka planda farklı hesaplamalar yapmadım." dedi.

Shaheen, başarılı olacaklarına inandığını belirterek, "Antalya Spor'u tüm benliğimle başarıya taşımak istiyorum. Takımımın da başarılı olmasını istiyorum. Bunu da başarabileceğimize gerçekten inanıyorum. menajerimiz ve takım arkadaşlarımız için şans" dedi.

Shaheen, takımına duyduğu güvenin altını çizerek, "Çok şükür artık birlik ve beraberlik adına çok güçlü bir bağ geliştirdik. Kendime ve takımıma milosbet güvenim tam. Antalya'nın hayal edilemeyecek başarılara imza atacağına tüm kalbimle inanıyorum. hayal edilemez" dedi.

Aynı takım içinde oyunculuktan antrenörlüğe geçişin zorluğuna dikkat çeken Şahin, şunları kaydetti:

"Tabii ki zor bir durumdu. Bir takım arkadaşımın bakış açısından kolay bir durum olduğunu düşünmedim. Ama başlangıçta hepsini bir araya topladım ve bir şans istedim. Anladığımı söyledim. iyi. Birlikte çok çalışırsak büyük başarılar elde edebileceğimizi açıkladım. "

"Artık her biri ile uyum içindeyiz. Onlara her konuda kapım açık. Bunu çok iyi biliyorlar. Bütün dertlerinde, dertlerinde yanlarında olmaya çalışıyorum."

Shaheen, taktiklerin ve oyunların yönetimine karışmadığını belirterek, "Beslenme uzmanımızın işlerine karışmadığım ve oyuncularımın beslenmesi ile ilgili tüm inisiyatifi ona verdiğim için kimseye de müdahale etmiyorum. Kendi işim var. " değerlendirildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor