Elbette bazı şeyler, bazı ilgi alanları ortaya çıkıyor ama sezon bitmedi

Elbette bazı şeyler, bazı ilgi alanları ortaya çıkıyor ama sezon bitmedi
Elbette bazı şeyler, bazı ilgi alanları ortaya çıkıyor ama sezon bitmedi Haber Metraj
moyo

 

Daha vakit çok erken. Ben ve ekibim, bu sene en önemli şey ligde kalmak, ona ulaştıktan sonra oturup konuşuruz. Kulüp ne istiyor? Çünkü sözleşmemde 3 yıl kaldı. Fiyatım çok yüksek bir rakam. Ailem ve ben burada çok mutluyuz. Yani oturup birlikte tartışılacak bir şey. " o cevapladı.

"İlgi alanlarınız İspanya içinden mi yoksa dışından mı?" Bu soruya Enes Ünal, "Her yerde. Hem içeride hem dışarıda" yanıtını verdi.

"Herhangi bir sınıflandırma geliştirdim"

Her sezon kendini geliştirdiğini vurgulayan forvet, bu sezonki performansıyla ilgili olarak, "Sahada daha olgun. Gol için daha az baskı var. Zorlama ya da 'Hemen gol atmalıyım' hissi yok, böyle olmalı" dedi. . Grevcilerin zaman içinde yaşadıkları budur." İşi takip edin. Forvetlerin o parkuru kazanması gerekiyor ve sanırım o parkuru ben kazandım. Farklı betmatik şekillerde gol atmaya başladım. Özellikle gençliğimden beri en çok özlediğim gol kafa vuruşu. Bu sene 4 kafa golü attım, önceki senelerde gol atmıştım. yavaş. "Yavaş yavaş daha iyi seviyeler geliyor. Kendimi bir oyun olarak ve çeşitli kategorilerde düşünüyorum" dedi.

Real Madrid'in Fransız yıldızı Karim Benzema'nın 26 gollü La Liga golcü listesine de yorum yapan Enes, "Benzema, Ronaldo ve Messi farklı liglerde, sanki aynı ligdeyiz. Farklı ligler. Oynadıkları seviye, gol sayıları" dedi. Gol atıyorlar. Bunlar gülünç rakamlar. Biz de ikinci seviyede mücadele ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor