Milli takım oyuncularını cesaretlendirdi

Milli takım oyuncularını cesaretlendirdi
Milli takım oyuncularını cesaretlendirdi Haber Metraj
moyo

 

Maç öncesi forum koltuklarına Türk bayrağı bırakan Konyalılar, görsel bir şölen yarattı. Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, vatandaşlarını esirgemedi.

öğreneceğiz

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kunz, gol ve İtalya'ya karşı aldıkları mağlubiyetten dolayı çok üzüldüklerini belirterek, "Son iki maçı kaybettik ama buradan dersler çıkaracağız" dedi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kunz, gol ve İtalya karşısında aldıkları mağlubiyetten dolayı çok üzüldüklerini belirterek, "Son iki maçı kaybettik ama buradan dersler çıkaracağız" dedi. İtalya'ya karşı Portekiz'e karşı oynadığımız maçlardan çok, "Oyun sistemimizde defans güvenliğini ön planda tutsak da çok üzüldük. Bireysel hataların önüne geçemedik. Bu süreçte herkes onun performansını gördü ve nerede gelişmesi gerektiğini anladı. . Salih Özkan adına koybahsini çok mutluyum. Doğukan Sinik de ilk kez oynadı. Performans bizim için çok önemli. Oyuncularımızı buna göre değerlendiriyoruz. "

Kunz'un ikinci ölümü

Milli takım, Stefan Kuntz ile 6. maçını oynadı. Kunz önderliğinde ikinci kez İtalya'ya mağlup olan milli takım, diğer müsabakalarda 3 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti. Rakipleri 13 kez fileyi kırdığında kalesinden dokuz golü durduramadı.

Stefan Kuntz modifiye kadrosu

Stefan Kuntz, son maçtaki 11 başlangıcında 5 değişiklik yaptı. Portekiz ile ilk 11 maçında ilk 11'de yer alan Uğurcan Çakır, Zeki Çelik, Orkun Kökçü, Berkan Kutlu ve Burak Yılmaz'ın yerine Altay Bayındır, Mert Müldür, Dorukhan Toköz, Rıdvan Yılmaz ve Enes Ünal katıldı. Hakançarhanoğlu ise milli takımda kariyerini noktalayan Blake Yılmaz'ın kaptan olarak yerini aldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor