Bir basın toplantısı düzenledi

Bir basın toplantısı düzenledi
Bir basın toplantısı düzenledi Haber Metraj
moyo

Kara bir tablo çizen Sepil, "Avrupa'dan ve ABD'den bir çok fonla görüştüm. En gelişmişi Danimarka'daki Rasmus Ankersen'di. Hatta bizim altyapımızı bile görmek istediler. Ama bir sonuç alamadık. En önemlisi. nedeni bu bizim ligden düşmemiz. Abramoviç balonu patladı. Ona ne diyebilirim ki?" "Bilmiyorum bile... İngiltere'deki Chelsea maçında görüşürüz. Gidip el sıkıştık. birkaç kez o kadar. Şu anda anlaştığımız kimse yok” dedi.

Başkan Sepir konuşacak

Göztepe'de tüm camia, sekiz yıl boyunca kulübün çoğunluğunu elinde bulunduran ve başkanlığından istifa eden Mehmet Sepil'in elinde. Sepil bugün saat 16:00'da Gürsel Aksel Stadı'nda basın toplantısı düzenleyecek.

Göztepe'ye bir aday daha

Ligden düşen Göztepe hareketli bir gün geçirdi. Daha önce şirketin hisselerinin çoğunu elinde tutan ve tüm görevlerinden istifa eden Mohammad Sepir'in, albibet hisse devri konusunda Trabzon'lu iş adamı Ahmed Fazir Afakan ile görüşeceği öğrenildi. Afacan, Göztepe'ye aday olduğunu daha önce sosyal medyadan duyurmuştu.

uzaylılar 2 oyun oynadı

Beşiktaş-Adanad Millspoor karşılaşmasının ardından ligin Göztepe'sine veda edecek olan Göztepe, yabancı oyuncuların geleceği bu iki maçta kararlaştırılacak.

Beşiktaş ile Adanad Mir Sports arasındaki maçın ardından ligin Göztepe'sine veda edecek olan Göztepe, bu iki maçta yabancı oyuncuların geleceğine karar verecek. Bakü, Laurence, Mikhojevic, Di Santo, Tijanic ve Arslanach'ın geleceği de netleşecek. Göz-Göz, League One'daki yabancı oyuncu sayısı yediye çıkarken bazı yabancı oyuncuları da tutacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor