Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri İzmir

Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri İzmir
Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri İzmir Haber Metraj
moyo

 

Uzman psikolog: etik önceliklere değer veren, bilimsel, kendini geliştirmeyi sürdüren, mesleki gözetime ve dayanışma içinde olmaya önem veren profesyonel kişilerdendir. Hayat yolculuğumuzda hepimiz belli zamanlarda bir takım zorluklarla karşılaşıyor ve deneme atlatmak da büyük sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Bu noktada İzmir'de psikolojik danışmanlık hizmetleri almak istiyorsanız yönelebileceğiniz tek adres Nora psikoloji olacaktır. Nora psikolojik danışmanlık merkezinde; rehberlik ve danışma hizmetlerinde daima gönüllülük esastır. Uzmanlar danışanların yardım almaya gönüllü olduğu anlarda koşulsuz saygı tutumu ile yardımcı olmaktadır. Nora psikolojik danışmanlık başta ailevi çift danışmanlığı olmak üzere dil ve konuşma problemleri, bireysel danışmanlık, cinsel danışmanlık, kariyer ve iş psikologu gibi farklı birçok alanda hizmet vererek her daim yanınızda olmayı misyon edinmektedir. Bireysel farklılıklara saygı önceliği bulunduran Nora psikolojik danışmanlık, kendinizi daima iyi hissetmenize yönelik adımlar atmaktadır. Danışanların kişisel özellikleri, değer ve inanışları her ne olursa olsun tüm bireylerin farklılıklarına saygı gösterilerek psikolojik rehberlik ve danışma hizmetleri sunmaktadır. Değerli danışanlar ile ilgili tüm konular ve sorunlar ele alınarak ilgili konu üzerinden duygu ve düşüncelerin dürüst bir biçimde dile getirilmesini hedeflemektedir. Merkez danışmanları, danışanların tutumlarını değiştirmek ve duygularını geliştirerek daha etkili davranışlar sergilemelerine yardımcı olmak için çabalamaktadırlar. Detaylı bilgi için merkezin izmir psikolog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İzmir Online Terapi Yapan Psikologlar

Online terapi danışanların yüz yüze görüştüğü zaman kullanılan tekniklerin dijital ortamda birebir uygulanan şeklidir. Farklı psikolojik travmalar için yüz yüze eğitimdeki terapi kadar etkili olan online terapiden yararlanmanız sizler için sağlıklı olacaktır. Online terapi için Nora psikoloji merkezinin psikologlarından kolayca online psikolog randevusu edinebilirsiniz. Terapi seçimini her zaman bütçenize göre ve durumunuza göre değerlendirerek oluşturabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde online terapi randevuları oluşturarak hayatınıza daha kaliteli bir biçimde devam edebilirsiniz. İzmir'de online terapi yapan psikologlar ağrısından ilk sıralarda yer alan Nora psikoloji her konuda destek olmaya devam ediyor. Başvuru sebepleriniz ile birebir uyumlu çözüm süreçleri geliştiren merkez, en ufak problemlerinizde bile sizlerle birlikte çözüm arayışlarına giriyor.

İzmir Psikolog Seansları

Daha önce de değindiğimiz gibi psikoloji alanında lisans eğitimini başarı ile tamamlamış kişiler psikolog olarak adlandırılır. İnsanların duygu davranış ve düşünce gibi psikolojik süreçlerini ele alır. Psikolojik semptomların tedavi ve tanılarına göre psikoterapi çalışmalarında etkin rol alan psikologlar travmaya göre çözüm süreçleri başlatmaktadır. İzmir psikolog seansları durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Dilediğiniz an Nora psikoloji merkezine gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. Bipolar bozukluk, öfke kontrolü, panik atak ve panik bozukluğu, obsesif kompülsif bozukluk, anksiyete ve birbirinden farklı psikolojik sorunlarınız için sizler de Nora psikolojiyi tercih edebilirsiniz. Psikolojik destek insanların korkularından ve endişelerinden kurtulmalarına olanak sağlayan çok kazanımlı bir terapi yöntemi olduğu için online terapi yapan psikologlar tarafından bu terapiyi geciktirmeden sağlamalısınız.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor