Limasso Home Nevresim Takımlarının Adresi

Nevresim takımı en çok tercih edilen yatak odası tekstil ürünlerinin başında gelir. Yastık, çarşaf ve nevresimden oluşan bir takım halindedir.

Limasso Home Nevresim Takımlarının Adresi
Limasso Home Nevresim Takımlarının Adresi Haber Metraj
moyo

Nevresim takımı en çok tercih edilen yatak odası tekstil ürünlerinin başında gelir. Yastık, çarşaf ve nevresimden oluşan bir takım halindedir. Kullanımı da son derece basit ve pratiktir. Yastık ve yorganlar takımın içindeki ürünler ile kaplanır. Nevresim içine yorgan, battaniye ve pike gibi şeyler koyulabilir. Bazen de tek başına aksesuar olarak yatağın üzerine serilebilir.

Nevresim takımları farklı model, tasarım ve kalitede olabilir. Kaliteyi belirleyen pek çok faktör vardır. Özelikle üretim malzemesi ve kullanılan kumaş çok önemlidir. Ayrıca ürünün dokuma sıklığı ve kullanılan boya da çok önemlidir. Kumaşı parlak ve kaygan ilan takımlar saten nevresim takımı olarak adlandırılır. Genelde nevresim için polyester saten tercih edilir.

Terleme önleyici özelliği vardır. Bu yine de kullanılan satenin kalitesine bağlıdır. Kışın uygun olsa da yaz mevsimi için uygun bir kumaş değildir. Yazları daha çok pamuklu kumaşlar tercih edilir. Nevresim takımları tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları olarak satılır. Yatakta konfor, uykunun sağlıklı olması, çok önemlidir. Bu durumu da ancak pamuklu ve yumuşak bir kumaş sağlar. Terleme yapmaz, yumuşak bir hissiyatı vardır. Baskıları çabuk solmaz ve uzun ömürlü ürünlerdir. Limasso Home firmasını tercih ederek, en kaliteli nevresim takımlarını uygun bir fiyata satın alabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyata hizmet verilir.

Nevresim Takımı Modelleri

Çift kişilik nevresim takımları  çok farklı desenler ve renklere sahiptir.  Hem hediye etmek için hem de çeyiz olarak satın alabilirsiniz. Çiçekli, renkli, manzaralı ve baskılı olanlar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Ayrıca; tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları şeklinde iki şekilde satışı yapılır. Bekar olanlar tek kişilik, evli olanlar için çift kişilik olanlar uygundur.

Genç odaları ya da çocuk odaları için de  renk ve baskının yoğun olduğu modeller mevcuttur. Ayrıca örgülü battaniye gibi, ranforce kumaşlı ya da pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz. Herkesin zevkine göre ürün çeşitleri bulunur. Takım fanatikliği olanlar için de nevresim takımları; her takıma özel olan baskıları ile satılır. Tuttuğunuz takım hangisi ise ona göre bir seçim yapabilirsiniz.

Nevresim Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift kişilik nevresim takımları bir çarşaf, bir nevresim ve iki yastık kılıfı şeklindedir. Tek kişilik olanların farkı ise bir yastık kılıfının daha az olmasıdır. Tek ya çift kişilik hangi model alınıyorsa öncelikle yatak ölçünüz ile uyumlu olması gerekir. Bu yüzden satın alırken bu detaya dikkat edilmesinde de fayda vardır. Ayrıca kumaş özelliği de çok önemlidir. Pamuklu kumaşlar tavsiye edilir. Yine odanın atmosferine ve renklerine uygun ürünler seçilmesi, bütünlük yaratır. Birbirinden farklı modeller için, Limasso Home sitesini tercih edebilir, kaliteli ürünler alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.limasso.com.tr/cift-kisilik-nevresim-takimlari

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor