İzlenim bıraktı ve başkanımız onu takımın başına geçirdi

İzlenim bıraktı ve başkanımız onu takımın başına geçirdi
İzlenim bıraktı ve başkanımız onu takımın başına geçirdi Haber Metraj
moyo

 

Cumhurbaşkanımız Mustafa Hoca, muhalefetin eleştirilerine rağmen kararı verdi. Bu sonucu vermesine sevindim. Sonuçta şampiyon biziz.

Mustafa Dalcı'ya teşekkür etmeliyiz. Takım içindeki dengeyi çok iyi tuttu. Hangi oyuncunun zamanı gelirse gelsin koç ona bir şans verir. Artık tüm oyuncular bunun farkında. Hazır olan, oynayabileceğini bilir. Öğretmenlerimiz harika bir iş çıkardı.

'Asla paniklemiyoruz'

Lig başladığında asla panik yapmayız. Kötü sonuçlar aldığımız haftalarda bile soğukkanlılığımızı korumayı başardık. Bunu her an ekiple yaşayan biri olarak söylüyorum. Kazanılan veya kaybedilen her puanın üzerimizde çok büyük olumlu etkisi var. Generallere baktığımızda, olan her şeyin iyi bir şey olduğunu söylüyoruz. Bu takıma olumlu yansıdı. Şampiyonluk betsoo yolunda zihinsel olarak güçlü olmalısınız. Yine de zihinsel gücümüzü ve canlılığımızı koruduğumuzu söyleyebiliriz.

"Harika taraftar desteği"

Ankara'nın kadim konutunun yandaşları birleşince bambaşka bir güç ortaya çıktı. Toplum bir araya geldiğinde, baş edemeyecek takım yoktur. Özellikle taraftarlarımız son haftalarda çok fazla destek aldı. Onlara teşekkür etmek için buradayım. Umarım Çin Süper Ligi'nde destekleri devam eder.

"Şampiyonanın Mimarı Faruk Koca"

Lig 1'in zorluk seviyesi olağandışıdır. Bu nedenle sezona her seferinde 8-9 takım şampiyon bir takımla başlıyor. Oynadığınız her takımın bir hedef takımı vardır. İdari ve manevi faktörler burada devreye giriyor. Kaliteli takımlar olduğu gibi, idari ve manevi sebeplerden dolayı sorun yaşayan takımlar da vardır. Ankaragücü şampiyon olursa bu şampiyonluğun en büyük mimarı Faruk Koca, yönetim kurulumuz ve teknik direktörümüz Mustafa Dalcı'dır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor