Ergün, yaklaşan sarı-kırmızılı seçim öncesinde yaptığı haberlerle ilgili bir açıklama yaptı

Ergün, yaklaşan sarı-kırmızılı seçim öncesinde yaptığı haberlerle ilgili bir açıklama yaptı
Ergün, yaklaşan sarı-kırmızılı seçim öncesinde yaptığı haberlerle ilgili bir açıklama yaptı Haber Metraj
moyo

 

İki cumhurbaşkanı adayına eşit uzaklıkta olduğunu söyleyen Cenk Ergün, "Profesyonel olarak bu süreçte 'resmi' bir görevim ve 'resmi' bir unvanım olmadığını vurgulamak isterim" dedi.

Cenk Ergün'ün açıklaması şöyle:

"Galatasaray seçim sürecinden geçerken kırılgan günler yaşıyorduk. Bu seçim gündeminde ismimin haberlerde geçmesi ve teknoloji adamlarının aranması Bilişsel ve veri kirliliği nedeniyle açıklama yapma gereği duydum.

Aksi takdirde gündemle ilgili bu durumun uzun vadede Galatasaray'a zarar vereceğine inanıyorum. Kanaatimce, hiçbir dayanağı olmayan asılsız söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır ve bu aşamada Galatasarayımıza hiçbir unsura fayda sağlamayacaktır. Galatasaray'da oynamak benim için gurur kaynağı. Galatasaray'a olan sevgim ve bağlılığım ve milosbet geçmiş hizmet yıllarımdan dolayı iki değerli başkan adayımızla aynı mesafe ve samimiyeti koruduğumu ve bundan her zaman onur duyduğumu belirtmek isterim. geçmişten günümüze.

Bu süreçte profesyonel olarak “resmi” bir sorumluluğum ve “resmi” bir unvanım olmadığını özellikle vurgulamak istiyorum. Bilgi, birikim ve tecrübemi gerektiğinde ve Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda kullanacağımı beyan ederim. "

Çin Süper Ligi'ni kazanan ve bir sonraki Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Trabzonspor, iddialı bir kadro kurmaya başladı. Burgundy Blue'nun ilk hedefi sol bek için bir hamle.

İsveç medyası Fotbolldirekt'in haberine göre Trabzonspor, Sevilla'da forma şansı bulmakta zorlanan Ludwig Augustinson ile ilgileniyor.

5 milyon euro

Ayrıca Bordeaux Blues'un 28 yaşındaki İsveçli sol bek için 5 milyon avronun biraz üzerinde teklif verebileceğine dair haberler de var.

Formasyon fırsatları bulmak için mücadele etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor