7-8 milyon euro bekliyor

7-8 milyon euro bekliyor
7-8 milyon euro bekliyor Haber Metraj
moyo

 

Rıdwan'ın Beşiktaş ile sözleşmesi 2023'te bitiyor. Genç futbolcu, yüksek sertifikasyon ücretleri kazanarak siyah beyazlı kulüplere gitmek istiyor ve doğru zamanın geldiğini düşünüyor. Eintracht Frankfurt ve Torino'nun Beşiktaş için 5 milyon euro'luk bir teklifte bulunduğu söyleniyor. Siyah beyaz hükümetin 7-8 milyon euroluk bir teklif beklediği açıklandı.

Teklif veya indirimlerde artış için BEŞİKTAŞ koşulları

Avrupa kulüpleri tekliflerini yükseltir veya Beşiktaş'ta indirim yaparsa, transferin önünde hiçbir engel kalmayacak. Aksi takdirde, bu arada Rıdvan'ın Avrupalı ​​hayal gücü de sona erecektir. Milli takım oyuncusu sözleşmesini yenilemediği takdirde sürem sonunda Kartal'dan bedelsiz ayrılabilecek.

Rivan bekliyor

Avrupa'ya gitmekte ısrar eden Rıdvan, kulübün bonservis bedeli üzerinde anlaşmasını bekliyor. Milli takım arkadaşları Çağlar Söyüncü, Merih Demiral, Bright Intelligence Çelik ve Ozan Kabak şeklinde Avrupa'ya açılmak isteyen Rıdwan, queencasino müzakereleri bir an önce sonuçlandırmayı hedefliyor.

İsmail, RIDVAN'ı kadrosunda istiyor

Ayrıca durumu yakından takip eden teknik direktör Valerian İsmail'in de Rıdvan Yılmaz'ı önümüzdeki sezon kadrosunda görmek istediği bildiriliyor. Fransız teknik direktörün Rıdvan'ı çok sevdiği ve yönetime onun takımda kalması için bilgi verdiği bildirildi.

Kaynak: Milliyet

Fenerbahçe Başkanı Ali Koçchi, katıldığı bir Bayaz TV şovunda, 2022-23 sezonunun yapısında 5-6 oyuncunun takımdan ayrılacağını söyledi ve bu da odağın "kim" gideceği konusuna çevrildiğini söyledi.

Birkaç ay önce sözleşmeleri sona eren ve takımdan ayrılacağını açıklayan Burke Özer ve Jose Sousa dışında, Ozan Tufan ara dönem takımdan ihraç edildi. Zaman yapısı ve Mesut Özil için nihai kararın yeni teknik direktör tarafından verileceği anlaşılıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
LG, Medikal Monitörleriyle Sağlık Profesyonellerine Kolaylık Sağlıyor
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı
Manavgat'tan tüyleri diken diken eden görüntü! İtfaiyecilerin alev toplarına müdahalesi yetersiz kaldı