Galatasaray için tek çıkış yolu şampiyon olmaktır

Galatasaray için tek çıkış yolu şampiyon olmaktır
Galatasaray için tek çıkış yolu şampiyon olmaktır Haber Metraj
moyo

 

Biz yönetim kurulu olarak çeşitli fedakarlıklar yapacağız. Galatasaray'ın bir periyodu olmayacak fedakarlık ve eğer fedakarlık gerekiyorsa, kurul onu yaratacaktır."

"Mekan ve kasa kadar masa da önemli"

"Galatasaray takımının sahada, masada ve kontuarda en iyi ve güçlü olması gerekiyor. Yönetimle kasiyerlerde ve sahada çalışarak şampiyonluğa ulaşacak bir takım kuruyoruz. Masa başı çalışma Masa başı çalışmanın önemini yeniden görüyoruz, geçen sene bir golle şampiyonluğu kaybetti Galatasaray'ın hakları hocamız Fatih ve oyuncularımız tarafından megapari ağır cezalara çarptırıldı MHK bugün dağıldı Hakemler görevden alındı ​​ve geri döndüler.Ne kadar haklı olduklarını gördük. Galatasaray isyandaydı. Galatasaray, bir sonraki federasyonda mutlaka yönetim kurulu üyeleri tarafından temsil edilecektir."

'Yönetmelik değişmezse kurul oluşturamayacağız'

"Eylül ayının son haftasında tüzük konvansiyonumuz olacak. 2-3 konfor maddesini değiştireceğiz. Biri mali konvansiyonun iki gün sürmesi. İki, A.S. ve dernek bilançoları aynı gün çakışacak. Diğeri ise idari ve mali tebligat.Şu anda dernek masası belli: İdari veya mali tebligat yok, tek tebligat var bu tahliye davasını hepimiz tek çatı altında tutacağız. dernek masası olacak Artık kongre yapmamıza izin verilmeyecek."

"Trim'in öğretme kısmı tamamlandı"

"Fatih Terim meclisimizde. Fatih Bey'i başka bir şekilde kullanmak gerekiyor. Mevcut yangını söndürürken ekipte Fatih Bey'in yapacağı bir şey yok. Kim bilir, bir sonraki seçimde başkan olacak Aday Adayı. .Bildiğiniz gibi Beckenbauer bunu Bayern'de yaptı.Artık hoca o seviyeyi geçti.Kısacası koçluk kısmı en azından Galatasaray tarafında yapılıyor.Menajer de olabilir, ombudsman da olabilir.Mentor olabilir. Geçen sefer bu popülizm içinde değildik.Bu seçimi çok etkiledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor