Diğer kulüpler de Alexis Perez'le ilgileniyor

Diğer kulüpler de Alexis Perez'le ilgileniyor
Diğer kulüpler de Alexis Perez'le ilgileniyor Haber Metraj
moyo

İlgilendiklerini biliyorum. Perez, kadrolarındalar. İstatistiksel olarak da başarılı. Türkiye'de de sol bek bulmak zor. İlgilenen birkaç takım var ama Perez artık Gilesson ile ilgileniyor Spor için tehlikeli bir oyuncu."

Gireson Sports'un ayrılmaz bir parçası oldu

Transfermarkt verilerine göre bu kez Karadeniz ekibiyle 32 maça çıkan Perez'in değeri 1 milyon 800 bin euro. Galatasaray'da kaptanlığa terfi eden Marcao'nun değeri 14 milyon euro.

(gece)

Spor, iş, sanat, ekonomi ve siyaset, Beşiktaş Kulübü'nün düzenlediği geleneksel hızlı yemekte bir araya geliyor.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kasımpaşa Başkanı Fatih Saraç, VavaCars Başkanı Süleyman Hurma, mutlubet VavaCars Başkanı Fatih Karagümrük, Öznur Kablo Yeni Malatya Spor Eski Başkanı Adil Gevrek, İstanbul Spor Başkanı Ecmel Faik İstanbul'da. Vodafone Park üstün. Toplantıya Sarıalioğlu'nun yanı sıra Beşiktaş Taraftar Derneği'nin bazı üyeleri de katıldı.

Yemekte konuşan Beşiktaş Başkanı Sebi, "Ramazan önemli bir aydır. İslam dünyası için hepimiz için daha büyük bir kardeşlik ve birlik dönemidir. Daha büyük bir kardeşlik ve dayanışma yılıdır. Doya doya yaşıyoruz, şükredebileceğimiz bir ay. İftar sofrası, dostluk ve muhabbet, 11 ayda her birimizin yaşadığı sıkıntıları unutturan bir ay.

" Yaşadığımız sıkıntıların bir an önce sona ermesini diliyoruz. "

Türk futbolunun zor bir dönemden geçtiğini vurgulayan Başkan Sebi, "Umarım bu süreç çok kısa sürede tamamlanır. Dolayısıyla futbol özellikle sporda çok önemli. Süreç devam etse de insanlar inşallah. güvenli çünkü futbol sağlıklı bir şekilde yönetiliyor.Umarız sıkıntılarımız bir an önce biter.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor