Geçici konaklama tesisleri inşa edecek

Geçici konaklama tesisleri inşa edecek
Geçici konaklama tesisleri inşa edecek Haber Metraj
moyo

 

Bu kapsamda sponsor ve müteahhit firmalar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok iyi bir Galatasaraylı müteahhit var ve onun garantisini aldık. Bu geçici olarak kullanacaktır. Bu şekilde planladık. Türkiye'de bu konuya zaman ayırmak zor. Kemerburgaz halkın bize verdiği arazidir. Ruhsat ve imar ücretleri vardır. Arkadaşlarımız bunların ne kadar süreceğini izliyor. Bence seferberlik 6-7 ay içinde başlayabilir. Bu konuda herhangi bir taahhütte bulunmak istemiyorum ama çok hızlı gittiğimize şüphe yok. Bu nedenle gayrimenkul projeleri Galatasaray'ın ekonomik bağımsızlığının önemli bir parçasıdır. Eşref Hamamcıoğlu, basketbol sahası projesinin de birinci öncelikleri olmadığını söyledi.

Galatasaray'a nasıl bir miras bırakmak istediğini özetleyen Hamam Jooğlu, "Hükümete gelip bayrağı başkalarına verdikten sonra ben ve arkadaşlarım hakkında nasıl konuşabilirim, 'Bunlara güveniyoruz' desinler. Galatasaray, bu zor dönemde toobet bu şahsın yiğitçe ellerini ve vücudunu gerdiği için bizlerden bahsetmeyi çok isteriz, çok şükür bu şahıs iktidarı ele geçirdi ve mali yapının istikrarını ve bağımsızlığını kurduklarını söyledi. "İkimiz de rekabetçi ve rekabetçi ruhunu kaybetmeden sürdürülebilir sportif başarı elde ettik. İkimiz de" dedi.

"Ada gelecek sezona yetişecek"

Galatasaray'daki durumla ilgili konuşan Eşref Hamamcıoğlu, "Rahmetli Mustafa Cengiz ve ekibi çok çalıştı. Burak Elmas ve ekibi son noktayı koymaya çalıştı. Galatasaray en azından mahkemede karara bağlandı. Başkası var. Boğaziçi İmar zincirine benzer bir zincir.Bu yapıldıktan sonra amacımız en azından bizimle ilgili enkazı kaldırıp üyelerimizi tekrar sosyal tesis olarak kullanmaktır bu bir 2- 3 ay sonra ne olacak yetişecek Galatasaray iş modeli olarak burayı işletmek için pek uygun değil.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor