Oyunculuk Sektörüne Başarılı Oyuncular Yetiştiren bir Kurum; Paye Akademi

Paye Akademi Oyunculuk sektörünün en önemli eğitim kurumlarından birisidir.

Oyunculuk Sektörüne Başarılı Oyuncular Yetiştiren bir Kurum; Paye Akademi
Oyunculuk Sektörüne Başarılı Oyuncular Yetiştiren bir Kurum; Paye Akademi Haber Metraj
moyo

Paye Akademi Oyunculuk sektörünün en önemli eğitim kurumlarından birisidir. Oyunculuk alanında sahip olduğu deneyim ve bugüne kadar almış olduğu eğitimlerle önemli bir yere sahip olan Sedat Oğuz tarafından kurulan ve kendisi gibi değerli meslektaşlarının bir araya gelerek faaliyete geçirdiği bu eğitim kurumunda oyuncu olmayı hedefleyen yetenekli isimleri destek olunmaktadır. Paye Akademi bünyesinde eğitim olan birçok oyuncu adayı eğitimlerini tamamladıktan sonra sektörde oldukça başarılı işlere imza atmaktadır.

Siz nerede oyunculuğa karşı büyük bir ilgi duyuyorsanız ve kendinizde bu alanda önemli yeteneklere sahip olduğunu düşünüyorsanız bu yeteneğinizi destekleyecek eğitimler ile oyunculuk sektöründe çok önemli yerlere gelebilirsiniz. Bu eğitimler için sektörün profesyonel ve güvenilir kuruluşlarından birisi olan Paye Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Paye Akademi’nin Başarılı Oyuncuları

Paye Akademi Bünyesinde eğitim olan başarılı oyuncuların her biri eğitimlerinin ardından sektöre güçlü bir giriş yapabilmeyi başlayabilmektedir. Paye Akademi’nin başarılı öğrencilerinden birisi olan Uygar Denizli aldığı eğitimlerin ardından sektörde oldukça başarılı alanlarda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Uygar Denizli; Artvin Arhavi 1981 doğumlu olup çeşitli projelerde yer almıştır. Gelişimini tamamlamak ve oyunculuk anlamında kendini daha üst seviyelere çıkarmak için Paye Akademi'de eğitimini devam ettirmektedir.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor