Farklılık Arayanlar İçin Yeni Bir Fikir: Heykel Atölyesi Deneyimi

Heykel yapmakta ki amaç, bir kile ya da herhangi bir maddeye şekil vermek, güzel bir görüntü kazandırmaktan çok daha ötesidir. Bir fikri yansıtmak, birilerinin hayatında gitmek istedikleri yola varmaları için ilham olmak, sorgulatmak, düşündürmek, bir mesaj vermektir.

Farklılık Arayanlar İçin Yeni Bir Fikir: Heykel Atölyesi Deneyimi
Farklılık Arayanlar İçin Yeni Bir Fikir: Heykel Atölyesi Deneyimi Haber Metraj
moyo

 

 

Heykel yapmakta ki amaç, bir kile ya da herhangi bir maddeye şekil vermek, güzel bir görüntü kazandırmaktan çok daha ötesidir. Bir fikri yansıtmak, birilerinin hayatında gitmek istedikleri yola varmaları için ilham olmak, sorgulatmak, düşündürmek, bir mesaj vermektir. Tüm bunlarla birlikte sanatı hissedip hayatımıza katmak, bu süreçte kendimizi böyle güzel bir sanat sayesinde olumsuzluklardan arındırmaktır. Sanatçılar eserlerini duygularla yapar, keyif aldıkları için yaparlar ancak bunun için ortam oldukça önemlidir. bodo.com’un sevdiklerinize böyle harika bir deneyim hediyesi verebilin diye anlaştığı, kaliteli iş ortakları sayesinde sanatın gerçek hazzını tadacaksınız. Heykel atölyesinde, sanatı öğrenip eserler ortaya koyarken müzik ve sohbet eğlenceli bir ortamda ağırlanıp, keyifli saatler geçireceksiniz. Dilerseniz en yakın arkadaşınıza hediye edin, dilerseniz sevgilinize ya da kardeşinize böylesine keyifli bir mottoya sahip atölyede kiminle çok daha eğlenebilir ve bu pozitif enerjinizi eserinize yansıtabilirseniz ona sunun.

 

İki Kişi için Heykel Atölyesi

Farkında mısınız bilmem ama bodo’nun hediye gibi bir mutluluğu sevdiklerinizle birlikte değerlendirme şansı sunan, birden fazla kişilik deneyimleri çok özel değil mi? Mesela eşiniz size yalnızca sizin kullanacağınız ve aslında çok ihtiyaç duymadığınız kozmetik malzemeler değil de birlikte bambaşka bir ortamda keyifleneceğiniz, ‘’İki Kişi için Heykel Atölyesi’’ hediye etse çok daha etkileyici olmaz mı? Bizler mutluluğumuzu sevdiklerimizle paylaşmayı çok severiz, bu deneyimler de birer mutluluk ve onlarla paylaşıldığında daha da büyüyor https://bodo.com/tr/go/iki-kisi-icin-heykel-atolyesi/! Hayatınızın en keyifli 3 saati listesine, mutlaka yerleşecek sürprizlerden biri. Üstelik daha önceden denemiş olmanıza gerek yok, heykel sanatına ya da görsel sanatlara karşı ufacık dahi olsa ilgi duymanız yeterli. Siz duymuyor ancak yakınlarınızdan duyan birileri var ise onlara sunun. Kendilerine eşlik edecek, sanat tutkununu kendileri seçsin. bodo.com’un ‘’Sanat’’ kategorisinden kolaylıkla bulup dilediğiniz kişi için sipariş verebilirsiniz.

 

İki Kişi için Heykel Atölyesi Nasıl Geçer?

Başlangıçlar daima önemlidir. Bu yüzden atölyeye gittiğiniz kişi ile kafanızı boşaltıp üzerinizdeki stres ve düşüncelerden arınmaya çalışın. Sanat stüdyosuna vardığınızda, atölye ekibi sizlere heykel yapımı için gerekli tüm malzemeleri sağlar ve yerinize yönlendirir. Burada maksimum 10 kişilik gruplarla çalışırsınız. Gelirken yanınızda yiyecek ve içecek getirmekte özgürsünüz. Stüdyo sitesindeki etkinlik takviminden en çok beğendiğiniz ve üzerinde çalışmak istediğiniz temayı seçersiniz. Uzman heykel sanatçıları, sizi keyifli bir ortamda ağırlamanın yanında eserinizi yaparken yönlendirir, bilgilendirir ve uygulamalı olarak gösterirler. Çalışmanız bittikten ve taşınmaya müsait olduktan sonra yaptığınız heykeli yanınızda götürebilirsiniz. Hem sıra dışı bir gün geçirir hem de sanatın insan üzerinde yarattığı pozitif etki ile tanışmış olursunuz. Sanat sürprizleri bodo’da!

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor