Şampiyonluğunu ilan etmesiyle birlikte

Şampiyonluğunu ilan etmesiyle birlikte
Şampiyonluğunu ilan etmesiyle birlikte Haber Metraj
moyo

Fraport TAV Antalyaspor'un son düdüğüyle yeşili doldurdu. Luke'un performansı sırasında taraftarlar, duygularını ifade etmek için futbolcu Bacacetas'ın etrafını sardı. O sırada futbolcunun sağ çorabını indiren taraftar Ömer Korç, Bacasetas'ın çorabını sergilediği ve "Altın Ayaklar" yazan bir videosunu sosyal medyada yayınladı.

Şampiyon hafızası

Bordo kulüp, taraftarların yoğun ilgi gösterdiği fotoğrafların ardından taraftarı Ömer Koç'u aradı. Futbolcu Bacasettas, Bacasettas'tan aldığı çorapları "şampiyon hatırası" olarak çerçeveleyen taraftarı Koch ile görüştü. Ziyarete gelen taraftarları kucaklayan Bacasetas, Kochi'nin 'şampiyon hatırası' olarak aldığı çorapları imzalayarak forma hediye etti. Bordo kulübü, Bakasetaş ve hayranlarının keyifli buluşmasını sosyal medyadan paylaştı.

"Ayak beni bağlar"

Trabzonspor'un paylaştığı bir videoda takım arkadaşı Ömer Koç, çorap bulmakta zorlandığını belirterek, "Bakasetaş'ın çevresinde 20-30 kişi var. Formanızı almak istiyorum ama alamıyorum. Ayaklar bana. Haydi çıkarayım dedim ve bir tane aldım kısa kesildi ve alamadım.Diğer ayağıma çorabı koydum.Zor oldu ama anladım.Çorap aldık, ama göremeyecek kadar çoktular. Köyümüzün bahislion bütün halkı çorap görmeye geldi” dedi.

“Ben de çok eğlendim”

Yunan oyuncu Bacasetas da maçın ardından seyirciler arasında duygularını paylaşarak, "O sırada orada biri vardı. Varlığından haberim yoktu. Aniden çoraplarımı ayağımdan çıkardı. Ben de iyi vakit geçirdim" dedi. .

2016'da Slovenya'nın Domzale takımından Konyaspor'u 100.000€'ya transfer eden ve ilk yarıda sadece 50.000€ oynadığım Nejc Skubic'in yıldırım kararı, futbolu bırakmanın bir sonucuydu!

Oğlu Slovenya'da okuyacak

Sloven futbolcu, 6 yıl boyunca giydiği Anadolu Kartalları'nın efsanelerinden biri oldu ve birçok takımdan teklif almasına rağmen emekli olmaya karar verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor