Güvenilen birine şans veriyor

Güvenilen birine şans veriyor
Güvenilen birine şans veriyor Haber Metraj
moyo

Çünkü bu gerçekten genç bir oyuncu için harika bir fırsat. Antrenmanda bir şeyler yapan genç futbolcu, yanındaki kişiye "Bak ne yaptı" diyor. Nuri Şahin'in yüzünde o neşe vardı. İşte futbol takımlarının alabileceği türden bir teknik direktör. Umarım niceleri için çalışabiliriz. yıldır" dedi.

"Performansımın yeterli olduğunu düşünmüyorum"

Bu dönemde yeterince iyi olmadığını vurgulayan Sinnick, "Daha iyisini yapabilirdim. Bu dönemde 9-10 maç oynamadığım bir dönem oldu. top gitti Uzun bir süre direğe döndüm. Çok fazla oynamadım. Oynamak için alınmadım. Bu süre içinde daha fazla zamanım olsaydı, daha fazla gol veya asist ekleyebilirdim. Ben de Oynamak gibi hissediyorum Süreç yeterli değil. Kalan maçlarda rotabet performansımı daha da geliştirmem gerekiyor" dedi.

'Milli takım formasını giymek en güzel duygu'

Milli takımın A takım formasını giymenin bambaşka bir duygu olduğundan bahseden Shinick, milli takım formasını giymenin yaşayabileceğiniz en güzel duygulardan biri olduğuna dikkat çekerek, göğüs pankartında "Türklerle oynuyorsunuz" dedi. bir şey olamaz. Kelimelerle ifade edilemez. Draft olduktan 4 gün sonra kendimi milli takım oyuncusu gibi hissettim. Şu anda başka bir konu. Bunlar çok güzel duygular, ancak kalıcı olmaları önemlidir. Bunu bir kez yaşadık, ancak daha fazla hizmet etmek ve katkıda bulunmak önemlidir. Bu benim kulübümden de geçiyor. Takım arkadaşlarıma katkı sağlarsam, bir şeyler yaparsam, A milli takımında olacağım. Umarım sırayla yaparım" dedi.

'Önceliğim Avrupa olacak'

Bu dönemde gösterdiği başarılı performansların ardından sık sık transfer dedikodularına da bulaşan Doğukan Sinik, "Transferler hakkında konuşmak, menajerimle görüşmem, görüşmem uygun değil.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor