Transferle ilgili anılarını paylaşarak, ancak adını açıklamayarak

Transferle ilgili anılarını paylaşarak, ancak adını açıklamayarak
Transferle ilgili anılarını paylaşarak, ancak adını açıklamayarak Haber Metraj
moyo

Çok ünlü ve tanınmış bir yıldız oyuncuyla uzaktan bağlantı ile görüştük. Düşüncesizliği için kendisine teşekkür ediyoruz ve 2 dakika içinde görüşmeyi bitirdim. Ciddiyet ve disiplini çok ciddiye alıyorum. Bana ve takım arkadaşlarına ciddiyetsiz davranışlar gösterecek, takım ruhuna zarar verecek kişilerle çalışmak istemiyorum" dedi.

'Antalyaspor'u adım olarak görmedim'

Antalyasport'ta önemli hedefleri olduğunu vurgulayan Nuri Şahin, "Bana teknik direktörlük verildiğinde Antalyaspor'u hiçbir zaman bir basamak olarak görmedim. Arka planda farklı hesaplamalar yapmadım. Tüm hayatımı Antalya'yı lider olarak geçirmek istiyorum. Spordan başarıya ve Antalya'dan.Gerçekten başaracağımıza inanıyorum.Bunun için umarım menajerimizin ve takım arkadaşlarımın imkanları olur.Onlar sayesinde artık birlik ve beraberlik içinde çok güçlü bir bağımız var.Kendime ve kendime güvenim var. Antalya'nın hayal bile edemeyeceği büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum.”

"Oyuncularımızla uyum içinde yaşıyoruz"

Aynı takımda oyunculuktan antrenörlüğe geçişin zorluğuna da değinen Nuri Şahin, "Genellikle zor bir durum. Bir arkadaşın modabet bakış açısından, bunun kolay bir iş olduğunu düşünmüyorum. Ama ilk başta hepsini topladım ve bir şans istedim. Onlardan anladığımı ifade ettim ve birlikte çok çalışırsak büyük başarılar elde edebileceğimizi açıkladım. Şimdi her biri ile yakın çalışıyoruz” dedi.

Shaheen, oyunun taktiklerine ve yönetimine müdahale etmediğini belirterek, "Her konuda kapım onlara her zaman açık. Bunu çok iyi biliyorlar. Onlarla tüm sıkıntıları ve sıkıntıları aşmaya çalışıyorum" dedi. Shaheen, "Diyetisyenimizin işlerine karışmadığım ve oyuncularımın diyetleri üzerinde tüm kontrolü ona vermediğim gibi, kendi işim de başka kimseyi etkilemiyor" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor