Tartışma sona erecek

Tartışma sona erecek
Tartışma sona erecek Haber Metraj
moyo

"Oyun oynayarak para kazanabilir misin?" görüşü hakkında ne düşünüyorsun ve bu tür düşüncenin ortadan kalktığını düşünüyor musun?

Bazı doğal algıların yıkılması zaman alır. Yıllar geçtikçe bu algının yumuşadığını ve kırıldığını düşünüyorum. Muhtemelen, bu fikirler, özellikle büyük spor kulüpleri ve kolej takımları ve federasyonlar işe girdikten sonra tamamen ortadan kalktı. Bu anlamda hepimiz elimizden geleni yapıyoruz. Bence markaların bu iş hakkındaki düşünceleri artık değişiyor. Bu nedenle, dünyanın spor algısı değişiyor. Bu sadece ülkemizdeki durum değil, bildiğiniz gibi tüm dünya medyası “eSpor spor mudur?” diye tartışıyor. Şimdi betosfer yavaş yavaş olimpiyatlara dahil ediliyor. Asya Oyunları başlıyor. Artık devletlerden önce milli takımlar kuruluyor. Bence bu önce hükümet, sonra marka, sonra herkes bozuldu. Sahada önemli bir oyuncu olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İnanıyorum ki 3 yıl içinde hepimiz üzerimize düşeni yaptığımızda bu tür tartışmalara yer kalmayacak.

 

Çalışmalarınız ve projeleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Tencent Games, dünyanın en büyük oyun şirketidir. Bugün piyasada gördüğümüz birçok oyunun sahibi de sahibi ama biz Tencent olarak PUBG MOBILE ile Türkiye'de varız. Bunu yavaş yavaş yaygınlaştıracağız inşallah.

En sevdiğin oyun hangisi?

Her zaman FPS oyunlarına daha yatkın olduğumu düşündüm. Bu yüzden FPS havasını canlı tutmak için PUBG MOBILE'ı her zaman "birinci şahıs" olarak oynuyorum. PUBG MOBILE artık her yerde rahatlıkla oynayabileceğim bir oyun.

Bir PUBG MOBILE oyuncusu olarak sizi en çok neyin cezbettiğini düşünüyorsunuz?

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor