Sivasspor'u kutlayan Bernard Gözbaş

Sivasspor'u kutlayan Bernard Gözbaş
Sivasspor'u kutlayan Bernard Gözbaş Haber Metraj
moyo

Kaybettiğimiz futbol bu. Öncelikle sadece Kayseri'den değil dünyanın her yerinden tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Buraya kadar geldiklerinde onları taçlandırmak istiyoruz.Çok sıkı bir final.Gerçek bir final.Kazanamadık Sivasspor'u tebrik ediyorum.Bu bizim finalimiz değil.Gerçekler, Vaka Çin'de.

29 yaşındaki Joao Mario, 1.79 yaşında, 50 kez giydiği Portekiz milli takım formasıyla iki kez fileleri kırdı.

Yeni Call of Duty: Vanguard sezonumun gelmesiyle birlikte oyuncular için geri dönüş zili çalmaya başladı. Ama yeni dönemim birçok hatayı da beraberinde getiriyor. Özellikle, oyuncuların haritadaki bu kadar çok hatayı kendi aleyhine çevirmesi durumunda müdahale bir koşul haline geldi.

Call of Duty: Vanguard yeni zamanlama hatası düzeltildi

Yeni yama ile birlikte yeni Call of Duty: Varguard sürümümde yeni haritalar, yeni SMG'ler ve hatalar resmi olarak düzeltildi. Küre haritası, 3. Sezon için yeni bir harita olarak listeye eklendi. H4 Blixen hafif makineli tüfek de raflarda. Ayrıca, Görev Gücü Harpy'nin ekibinden yeni bir operatör oyuna eklendi.

Ayrıntıların çoğu, yama notlarının içeriğinde yer almaktadır. Geliştiriciler oyunun akışına en çok etki eden noktalara müdahale ederek oyuncuların betosfer belirli noktalara erişmesini engelledi. Bu yerin nerede olduğunu sorarsanız, ofisin yakınındaki Berlin haritasında pusulanızın olduğu o kör nokta, oyuncuların kuru havuzda ve alt çit yükleme alanında kullandığı erişilemeyen yerler artık mevcut değil. Bir hata nedeniyle erişilemeyen Kale haritasındaki tedarik paketleri artık sarayın dışına düşmeyecek.

Çok oyunculu modda, oyuncuların sevmediği şeyler için bazı donanımlar sinirlendi. No 69 Stun Granede hasarı 25'ten 5'e ve S-Mine 44 patlama hasarı 50'den 10'a düşürüldü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor